Kamuda uzun yıllar hizmet veren 17 yıldır Kocaeli Üniversitesi Strateji Geliştirme Daire Başkanlığında Mali Hizmetler Uzmanı olarak görev yapan Karamürselli Sadi Özbağ, bugün AK Parti Karamürsel İlçe Başkanlığına aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Bugün saat 16.00’da sevenleri ile birlikte AK Parti Karamürsel İlçe Başkanlığına giden Sadi Özbağ, aday adaylığı başvurusunu AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Mecit Erdoğan’a teslim etti.

Aday adaylığı başvuru töreninde konuşma yapan AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Mecit Erdoğan “ AK Parti olarak geniş bir aileyiz. Başvuruda bulunan ilk aday adayımız Sadi Özbağ olmuştur. 5 civarında aday adayın ilçe teşkilatımıza başvuru yapacağını tahmin ediyoruz. AK Parti Karamürsel Belediye Başkan Aday Adayı Sadi Özbağ’a başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun “ dedi.

AK Parti Karamürsel Belediye Başkan Aday Adayı Sadi Özbağ “ Karamürsel ilçe halkından gelen yoğun istek üzerine belediye başkanlığına bugün aday adaylığı başvurumu yaptım. Kamu da kazandığım tüm tecrübeleri Karamürsel’e ve ilçe halkına kazandırmak istiyorum. Karamürsel’e çok güzel hizmetler kazandıracak projelerim mevcuttur. Başarılı erkeğin arkasında mutlaka bir eş vardır. Eşime ve çocuğuma ve belediye başkanı olmamı isteyen ilçe halkımıza sonsuz teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Çay ikramları, hoşça sohbet ile çekilen hatıra fotoğrafların ardından aday adaylığı başvuru programı sona erdi.

 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı