Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın üniversite öğrencilerine 2 bin, dar gelirli iki kişilik aileye 5 bin lira, gıda, giyim, su, elektrik ve ısınma desteği vereceklerini açıkladı.

ÖĞRENCİ VE YOKSULLARA BÜYÜK DESTEK

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın sosyal destek programlarını açıkladı. Büyükakın öğrencileri, yaşlılara, geliri düşük vatandaşlara yapılacak yardımları şöyle açıkladı: “Çok güçlü sosyal destek programımız var. Üniversite öğretim desteğini vermeye devam edeceğiz. 10 bine kadar aylık 2 bin lira öğretim desteği vermeye devam edeceğiz. Biz bu kentte 10 bin öğrenciye eğitim ve öğretim desteği vereceğiz. İlk ve ortaöğretim çağında olan öğrencilerimize 10 bin öğrenciye 1000 lira destek vereceğiz.

5 BİN LİRA DESTEK

60 ve üstü büyüklerimizin dar gelirli yani asgari ücret kadar geliri olan iki kişilik aileye 5 bin lira, gıda, giyim, su, elektrik ve ısınma desteği vereceğiz. Zaten veriyoruz. Aile kalkanı projesini de aslında yapıyoruz ve devam edecek. Evine hiç gelir gelmeyen onlara gıda, giyim, yakacak, su, elektrik ve ihtiyaçları kadar para desteği vermeye devam edeceğiz.” 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı