Altınova’da görev yapan Kaymakam Regaip Ahmet Özyiğit, belediye başkanlığına adayı aday olacak.

Gazetemizin imtiyaz sahibi Ahmet Öz ile görüşen Altınova’da daha önce kaymakamlık yapan bu yaz Tekirdağ Saray İlçe Kaymakamlığına atanan Regaip Ahmet Özyiğit, kaymakamlıktan istifa ettiğini, 21 Kasım 2023 Salı günü öğleden sonra Altınova ilçesine geleceğini, AK Parti Altınova İlçe Başkanlığına, Altınova Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunda bulunacağını belirtti.

Regaip Ahmet Özyiğit Kimdir?

1979 Ankara doğumlu olup, ilk orta ve lise tahsillerini Ankara”da tamamladı. 1996 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü kazanarak 2000 yılında mezun oldu.

2001 yılında Kaymakamlık sınavını kazanarak, bu onurlu mesleğe adımını attı. Balıkesir Dursunbey ve Balya İlçelerinde Kaymakamlık Vekâletinde bulundu. Daha sonra 2003-2004 yılları arasında İngiltere Sheffield”da Pre-MBA (Developing of the İnternational Management) programını bitirdi.

Sırasıyla  Trabzon-Şalpazarı İlçesi, Diyarbakır-Hazro İlçesi,  Gümüşhane-Şiran İlçesi , Yozgat-Şefaatlı İlçesi Kaymakamlık görevlerinde bulundu. İçişleri Bakanlığında Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü,  Konya-Seydişehir İlçesi Kaymakamlık ve Malatya Vali Yardımcılığı, Yalova Altınova İlçesi Kaymakamlığı ile Tekirdağ Saray İlçe Kaymakamlığı görevinde bulundu.

Regaip Ahmet Özyiğit, evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

  
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı