Saadet Partisi Karamürsel Belediyesi Meclis Üyeleri Mehmet Baş, Ferhat Doğansoy ile Süleyman Baydin 05 Aralık 2017 tarihinde yapılan Karamürsel Belediye Meclis Toplantısında, sahile umumi tuvalet yapılması, kapalı otopark fiyatlarının düşürülmesi, Cumhuriyet Caddesinde bulunan esnafların mal indirme ve yüklemelerdeki sıkıntıları aşmak üzere cadde üzerinde sağlı ve sollu olmak üzere 1 er metrelik cep lerin yapılması yönünde 3 maddeden oluşan soru önergesi verdi.

Saadet Partisi Karamürsel Belediyesi Meclis Üyelerinin Soru Önergeleri Şöyle..

1-     Halkımızın modern bir umumi tuvalet ihtiyacı olduğunda dair Kocaeli ve yerel basında sıkça yer almaktadır. Bu konuda defalarca soru önergesi verilmesine rağmen sahil bahçelerinin bu konuda halka açık olduğunu ve ihtiyacın bu şekilde karşılandığını başkanımızın söylemesine rağmen Çay bahçeleri nin sahipleri tuvaletleri halka kullandırmadığı gibi bazı çay bahçeleri de tuvalet ücreti almaktadır. Eski belediye düğün salonu altındaki ve Merkez Camii karşısındaki tuvaletlerin önünden geçilecek hali yoktur. Bu konuda Karamürsel Belediyesinden yapıcı ve çözüm odaklı bir girişim bekliyoruz.

2-      Yeni belediye binamızın altındaki otopark abonman fiyatları Karamürsel e göre çok yüksektir.

Fiyatlar Belde AŞ.nin İzmit Merkezinde Belsa Plaza için belirlenen fiyatlardır.Aynı Belde A.Ş. nin Bekirpaşa Mevlana Kültür Merkezi otopark ında yüzde 50 düşük fiyat belirlemiştir.

Amacımız trafiği rahatlatmak ise abonmanı ucuzlatıp, otoparkı cazip hale getirmek gerekir. Fiyatlar açıklandığı günden beri otopark bomboştur. Personel çalıştırdığımız yerde yüksek fiyat nedeniyle zarar söz konusu olacaktır.

3-      Cumhuriyet Caddesi Belediye binamız karşısındaki yolda 2 araç yan yana geçemediğinden, dükkân sahiplerinin mal indir bindir işlemi sırasında sıkıntı çıkmaktadır. Bu yola karşılıklı olarak 1 er metrelik cep yapılması, parka izin verilmeden kullanılması trafik açısından olumlu bir girişim olur düşüncesindeyiz.

 

Saadet Partisi Karamürsel Belediyesi Meclis Üyeleri, Mehmet Baş-Ferhat Doğansoy-Süleyman Baydin

 

 

 

  
Web Sitesi Olmayanlara Müjde

Web Sitesi Olmayanlara Müjde

149 TL'den başlayan fiyatlarla web hizmetleri sizleri bekliyor. Hem de Aktif Haber okuyucularına özel indirimle

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı