23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal’ı ziyaret eden Kaytazdere Tetaş İlkokulu öğrencilerinden Ecrin Kocatepe ile Haktan Fidancan, Belediye Başkanlığı koltuğuna oturarak bir süre belediye başkanlığını devir aldılar

Ecrin Kocatepe ile Haktan Fidancan isimli öğrenciler,  belediye başkanlığı koltuğunda Kaytazdere Beldesi için yeni projeler sundular. Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal’a zor sorular sormayı da ihmal etmediler.

Kaytazdere Tetaş İlkokulu öğrencilerinden Ecrin Kocatepe ile Haktan Fidancan, Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal’a çiçek takdim ederek başarılar dilediler.

Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal’da öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını kutlayarak ziyaretlerinden memnun kaldığını ifade etti.

Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal "Ülkemizin geleceği için yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımıza daha çok özen göstermeli ve onlara daha iyi bir gelecek bırakmak için daha çok çalışmalıyız" dedi.

Kaytazdere Tetaş İlkokulu öğrencilerinden Ecrin Kocatepe ile Haktan Fidancan’ın Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal’a ziyaretlerinde öğretmenleri Nilgün Koparal ile Necla Ballı’ da eşlik etti.

 

 
Web Sitesi Olmayanlara Müjde

Web Sitesi Olmayanlara Müjde

149 TL'den başlayan fiyatlarla web hizmetleri sizleri bekliyor. Hem de Aktif Haber okuyucularına özel indirimle

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı