Karamürselli Tamer ve Hülya Eryürek çifti Erge Kır Bahçesinde oğulları Eren Eryürek için görkemli sünnet töreni düzenledi.

Eryürek çiftinin düzenlediği sünnet düğününe; Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, S.S.Altınova-Kaytazdere Kamyoncular ve Çekici Kooperatifi  Başkanı Halil Yanık ve yönetimi, S.S.2 Nolu Karamürsel-İzmit Küçük Otobüsçüler Kooperatifi  Başkanı Ahmet Utaş ve yardımcısı Hasan Gündüz, Muhasebe Müdürü Osman Şen,Altınova Servisçiler Kooperatifi Başkanı Murat Öztoprak,S.S.27 Nolu Karamürsel-Handere Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Ahmet Gürses ve yönetimi,Karamürsel Söförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Adem Sevinç,Eski Dereköy Belediye Başkanı Ali Kocabıçak, Delikanlılığa ilk adımı atan Eren’in amcası S.S.127 Nolu Karamürsel Çevre Köyleri Taşıma Kooperatifi Başkanı Tarık Eryürek ve yönetim kurulu, Yalakdere İlkokulu Müdürü Mustafa Ulaş, İlçe Jandarma Komutanları, Muhasebeci Hasan Tural,Eryürek Ailesi ve yakınları,esnaf  ile ilçe halkı katıldı.

Kalabalık ortamda gerçekleşen sünnet düğününde Tamer ve Hülya Eryürek çifti tek tek davetlilerle yakından ilgilenerek ev sahipliği görevini en iyi şekilde yerine getirirken davetlilerle ilk çocukları olan Eren’in Mürvetlerini görmenin sevincini yaşadılar.

Sünnet Düğünde Karamürsel’in sevilen sanatçısı Hasbi Fidan, bu güzel geceye ayrı bir renk katarak davetlileri adeta pistte coşturdu.

Gazetemiz olarak, delikanlılığa ilk adımını atan Eren Eryürek’e geçmiş olsun dileklerimizi iletir iken Tamer ve Hülya Eryürek çiftine Allahtan oğulları Eren’in Damatlığını da görmelerini temenni ederiz.

 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı