Örnek davranışları ile her zaman kamuoyunun takdirini toplayan Urstur Travel in sahibi Fatih Erbaş” korona virüsten korunmaları yönünde evinde dışarıya çıkmalarının tehlikeli olduğu 65 yaş ve üstü için yeter ki, siz evde kalın. Evinizin ihtiyaçlarını Urstur Travel olarak araçlarımızla ve personelimizle karşılamaya hazırız” dedi.

Urstur Travel in sahibi Fatih Erbaş “Devletimiz tarafından 65 yaş üstü büyüklerimizin sağlığı düşünülerek getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sebebiyle, Karamürsel’de belediyenin vermiş olduğu 65 yaş üstü büyüklerimizin ihtiyaçlarının eve kadar ulaştırma destek imkânını önemli bir kamu hizmeti olarak görüyor ve takdir ediyoruz.

Urstur Travel Ailesi olarak,  bizlerde bu konuda Canımız Karamürsel’imizin 65 yaş üstü büyüklerine 26.03.2020 Perşembe günü “ yarın” dan  itibaren bir hafta   kendi araçlarımız ve personelimizle büyüklerimizin evlerine  ihtiyaçları ne varsa  götüreceğiz.Büyüklerimize hizmet hakka hizmettir.

Bu günlerde gelip geçecek, bu günlerden daha güçlü çıkabilmemiz için birbirimize yardımcı olmalıyız, hepimizin elini taşın altına koyması gereken bir dönemdeyiz. Sağlıklı günler yakındır!

Urstur Travel 65 Yaş üstü eve hizmet ekibi iletişim: 0 543 611 51 51

Büyüklerimizin tecrübelerine, şefkatine, büyüklüğüne ihtiyacımız var, lütfen evde kalın” şeklinde duygularını dile getirdi. 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı