06 Şubat Perşembe günü Dilovası Spor Salonunda düzenlenen Kocaeli Okul Sporları Taekwondo müsabakalarına 10 öğrencisi ile katılan Karamürsel Nazmi Oğuz Ortaokulu nun 4 öğrencisi Kocaeli il derecelerini elde ederek Karamürsel e başarıları ile döndüler.

Müsabakalar da Karamürsel Nazmi Oğuz Ortaokulu öğrencilerinden 33 kilo da Rana Yağmur Tanık Kocaeli 1.si, 29 kiloda Aslı Cansever ile 61 kilo da Kerem Küçükturan Kocaeli 2.cisi,45 kilo da İsmail Erçelik Kocaeli 3.sü olarak okulları adına büyük başarı yakaladılar.

Müsabakalar sonucu açıklamada bulunan Karamürsel Nazmi Oğuz Ortaokulu Müdürü Bilal Demir “ okulumuzun beden eğitimi öğretmenleri Şafak Şahin Engin Kılıççı, Engin Özmen, Şenel Güngörür e,Kulüp Antrenörleri İsa Gündağ ile Mert Alageyik e,müsabakaya katılan derece alan ve almayan tüm öğrencilerimizi okulumuz adına tebrik ederim” dedi.

Karamürsel Nazmi Oğuz Ortaokulundan müsabakalara katılan öğrencilerin isimleri şöyle,

Asude Duru Keskin 7/A, Nil Gökçe Kabaosmanoğlu 7/ A, Zehra Avcı 7/A, Ilgın Naz Güncan 7/ A, İsmail Erçelik 8/E, Kerem Küçükturan 8/E, Ecrin Turan 8/C, İsmail Kıvanç Pınar 6/D, Rana Yağmur 6/A,Aslı Cansever 6/F

 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı