Karamürsel de faaliyet gösteren Urstur Travel in sahibi Fatih Erbaş, 23 Kasım 2019 günü Çanakkale ye günü birlik tur düzenlemiş ve düzenlenen bu tur dan elde edilen gelirin tamamını Mehmetçik Vakfına bağışlanacağını duyurmuştu.

Gazetemizin Muhabiri, Urstur Travel in sahibi Fatih Erbaş ile görüştü. Muhabirimizin sorularını yanıtlayan Fatih Erbaş” 23 Kasım 2019 tarihinde de gerçekleştirdiğimiz Çanakkale Gezisinden elde ettiğimiz gelirin tamamı olan 7.600 TL’yi Mehmetçik Vakfı’na bağışladık.

.Hayırsever ve vatansever tüm destekçilerimize çok teşekkür ederim. Biz birlikte güzeliz. Çanakkale Gezisi’nde araç, yakıt, şoför, apranti ve rehber bedeli Urstur Travel tarafından karşılanmıştır

.Bazı katılımcılar kendileri katılarak destek vermişlerdir. Bazı hayırsever vatandaşlarımızda Çanakkale’yi görmek isteyen vatandaşlarımıza sponsor olarak destek vermişlerdir. Sayın Vedat Yılmaz’a, Sayın Ahmet Utaş’a, Sayın Tuncer Ertan’a, Sayın Vedat Erbaş’a, Sayın Şamil Ersan’a, Sayın Yalçın Erdebil’e, Sayın Hayrettin Karacaer e ve şu anda adını sayamadığım dostlara, kalben bizimle olan tüm vatanseverlere çok teşekkür ederim

Her zaman mesleki faaliyetlerde rekabeti bu kulvarlar da yapalım, Örnek olalım, memleketimizin buna ihtiyacı var” açıklamasında bulundu.

Karamürsel halkı da  Urstur Travel in sahibi Fatih Erbaş ile bu geziye katkı veren hemşerilerinin destekleri sayesinde  Mehmetçik Vakfına yapılan bağıştan memnun kaldıklarını dile getirdiler. 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı