25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü nedeniyle “ KADEY” Kadın-Çocuk Destekleme ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Tuba Türkmen basın açıklamasında bulundu.

 Basın Açıklaması şöyle, 

 “Kadına yönelik şiddet duygusal, sosyal, fiziksel, cinsel, ekonomik gibi pek çok biçimde ortaya çıkan, kadınların hak ve özgürlüklerinin ihlal edildiği tüm davranışları ve düşünceleri kapsamaktadır. Türk kadınının, toplumun temel yapı taşını oluşturan, aile ve toplumda ki tüm fertlerin sevgi, saygı, huzur ve birlik içinde yaşamalarına önemli katkıları vardır. O yüzden kadınları sevin, mutlu edin ki mutlu çocuklar yetişsin.

 Şiddetin önlenmesinde eğitimin önemi büyüktür. Görevin en büyüğü değerli öğretmenlerimize ve eğitimin ilk basamağı olan ailelere düşmektedir. 

 Kadey olarak her türlü şiddet, ayrımcılık, ötekileştirme ve yok saymanın karşısında, kadınların yanında olduğumuzu bildiririz. Kadını koruyan onu ayrıcalıklı kılan her türlü çalışmanın yanında olacağımızın sözünü veriyor, şiddet mağduriyeti nedeniyle hayatını kaybetmiş tüm kadınlarımıza Allah'tan rahmet diliyoruz” dedi.

  
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı