Subaşı Belediyesi, beldede hizmet veren bir işletmeyle anlaşma imzalayarak evlerinden çıkamayan yaşlı ve hasta kadınların kuaför hizmetlerinin yapılmasını sağlayacak.

Görevi devraldığı günden bu yana sosyal hizmet projelerine büyük önem veren Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, yeni bir hizmeti daha hayata geçirdi. Hasta, engelli ve yaşlı kadınların evlerinde ücretsiz kuaför hizmeti verilmesiyle ilgili anlaşma beldede hizmet veren Merve Kuaför ile Subaşı Belediyesi arasında yapıldı. Protokole Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay ve Merve Kuaför İşletmecisi Merve Temel imza attı.

“Dezavantajlı Kadınlarımızın Yanındayız” adı verilen projeye başladıklarını kaydeden Başkan Canbay, seçim öncesi belirttikleri gibi ‘derman belediyeciliği’ yaptıklarını ve vatandaşların dertlerine derman olmaya çalıştıklarını söyledi. Canbay, “Proje kapsamında belediyemiz sosyal hizmet uzmanının belirlediği dezavantajlı, yatağa bağımlı, yaşlı, engelli, belirli bir rahatsızlığı olan, kimsesiz, hasta kadınlarımızın kişisel bakımları evlerinde yapılacak. Tamamen gönüllü olarak hizmet verecek kuaförümüz her ay bir günü bu kadınlarımızın yanında olacak” dedi. 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı