Gebze Anadolu Lisesi öğrencilerine Kocaeli AKUT Ekibi tarafından düzenlenen eğitime tüm öğrenciler katılırken, okul yönetiminin yaptığı bu çalışma öğrenci velilerinin takdirini topladı.” Haber Uğur Gencer”

Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezinde Türkiye’nin arama kurtarma konusunda ilk sivil toplum örgütü olan AKUT Kocaeli Ekibi, Gebze Anadolu Lisesi öğrencilerine deprem konularında eğitim verdi. Eğitim süresince öğrencilerin dikkatle izlemesi gözden kaçmadı.

Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezinde gerçekleştirilen eğitim seminerine Gebze Anadolu Lisesi öğrencileri eksiksiz katılırken, Eğitimi AKUT Kocaeli Ekip Lideri Abdurrahman EKE, Kocaeli AKUT seminer birimi gönüllüleri Oktay Zafer ve Esengül Demirci verdi.

AKUT Kocaeli Ekip Lideri ve seminer birimi sorumlusu Abdurrahman EKE eğitim ve bilgilendirme seminerinde yaptığı konuşmada, "AKUT Kocaeli ekibi olarak, köy ve merkez okullarımızda öğrencilerimize yönelik depremden önce, deprem esnasında ve depremden sonra neler yapmaları gerektiği noktasında uygulamalı olarak seminerlerimiz devam ediyor.”  dedi.

Gebze Anadolu Lisesi Müdürü İbrahim Çarıklıoğlu, seminerin çok yararlı geçtiğini, tüm öğrencilerin eksiksiz katıldığını belirterek, AKUT Kocaeli Birimi'ne ve organizasyonda büyük katkısı olan Okul Müdür Yardımcısı Melin Keçeci’ye teşekkür etti.

Eğitim sonrası bazı öğrenci velileri bizzat okula gelerek okul yönetimine gösterdikleri duyarlılıktan dolayı bizzat teşekkür ederek duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

 
 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı