Yaşanan talihsiz ve üzücü vaka da, 16 yaşındaki genç kıza taciz ve cinsel istismar olayın yaşanması ile birlikte Karamürsel ilçesinin adının Türkiye de bu şeklinde duyurulmasına çok üzüldüğünü dile getiren Hüseyin Koygun “ 03.09.2019 tarihinde meydana gelen Karamürsel deki taciz olayından hiçbir haberim olmadığı halde bazı kişiler tarafından sosyal medya hesaplarından fotoğrafım ile ismimi yazarak paylaşımda bulunulmuş ve bunlar şerefsiz soysuzlardan bir kaçı diyerek yapılan paylaşımlar yüzünden benim toplum içinde onurum ve gururum ile oynanmıştır.

Evli ve barklı bir insanım. Tacize uğrayan kızdan daha büyük kızım ve oğlum vardır. Bu kişiler toplumda benim adımı kullanmakla şahsıma ve aileme karşı karalama kampanyası yapmışlardır.

Haksız yere karalama kampanyası yapan, onurum ve şerefime, aileme ve şahsıma hakaret eden kara leke süren bu kişilerden şikayetçiyim.

Karamürsel Cumhuriyet Savcılığına sosyal medya hesaplarından ilgim olmadığı halde fotoğrafımı ve ismimi yazarak paylaşımda bulunan kişiler hakkında suç duyurusunda bulundum” dedi. 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı