Türk Eğitim-Sen Kocaeli 2 Nolu Şubesi “ Diyarbakır'a, bir kitap bir umut olsun, bir umutla Ayşe Can'ın hayali gerçek olsun. “ Haber Uğur GENCER “

 Türkiye Kamu-Sen Kocaeli İl Temsilcisi, Türk Eğitim Sen Kocaeli 2 Nolu Şube Başkanı Orhan Kütük, şehitlerimiz adına Diyarbakır Bismil Ambar Köy Okuluna kurulacak kütüphane için tam destek vererek kitap yardımı kampanyasını başlatarak "Ayşe Can'ın hayalini gerçekleştirmesine hep birlikte destek olalım." çağrısında bulundu.

 Türk Eğitim-Sen Kocaeli 2 Nolu Şube Kadın Komisyonu Başkanı Melin Keçeci, Kocaeli genelinde başlatılan kitap kampanyasına yoğun destek olduğunu belirterek,20 Ekim 2019 tarihine kadar İlkokul ve Ortaokul düzeyindeki kitaplarla bugün Bismil'de kurulacak kütüphaneye yarın cennet vatanımızın başka bir yerine kitap toplama kampanyası yapmak için gönülden destek verenlerle bir olup ulaşacaklarını, hedeflerinin kütüphanesiz okul kalmaması olduğunu belirtti.

 Türk Eğitim Sen Kocaeli 2 Nolu Şubesi tarafından yapılan paylaşımda "Aydınlansın diye yarınlar.Gerçekleşsin diye hayaller.. Okusun,araştırsın, öğrensin diye küçük yürekler Ayşe 'nin hayalini gerçekleştirmesine hep birlikte destek olalım.20 Ekim'e kadar İlkokul ve Ortaokul düzeyindeki kitaplarla Bismil'de kurulacak kütüphaneye desteklerinizi bekliyoruz,kitap kampanyası ve destekleriniz için, Türk Eğitim Sen Kocaeli 2 Nolu Şube'den şahsen veya 0546 642 22 95 numaralı şube hattından geniş bilgi alınabileceği açıklandı.

 



 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı