2013 Yılında Ankara da kurulan Türkiye Yerel Gazeteciler Derneğinin 6. Yaş Günü Karamürsel İlçesinde Saklı Cafe-Bistro da geniş katılım ile kutlandı.

TYGD-Türkiye Yerel Gazeteciler Derneğinin Kocaeli- Karamürsel ilçesinde gerçekleştirilen Marmara Bölge Toplantısının ardından Türkiye nin her yerinden Karamürsel ilçesine gelen gazetecilere, TYGD –Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Kocaeli İl Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Öz ve eşi Figen Keskin Öz tarafından akşam yemeği verildi.

Akşam yemeğinin ardından sürpriz doğum günü partisi hazırlayan Öz ailesi, TYGD-Türkiye Yerel Gazeteciler Derneğinin 6. Yaş Gününü gazeteciler ile birlikte kutladılar.

TYGD-Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Genel Başkanı Kenan Akçahanoğlu,Başkan Vekili Ragıp Lapçin ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri  Öz ailesine ev sahipliğinden dolayı teşekkür ettiler.

Saklı Cafe-Bistro da  gerçekleşen akşam yemeği ve doğum günü partisinde güzel hizmetlerinden dolayı Saklı Cafe ve Bistro Sahibi Fehmi Aslan ile çalışanlarına TYGD-Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Genel Başkanı Kenan Akçahanoğlu,Başkan Vekili Ragıp Lapçin ile Kocaeli İl Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Öz  tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

TYGD-Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Kocaeli İl Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Öz” başta eşim Figen Keskin Öz olmak üzere Kocaeli il yönetimimizden Vedat Taştekin,Soner Gülezer ile Ahmet Uzun arkadaşlarımızın emekleri büyüktür bu yüzden İl yönetimindeki arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim” açıklamasında bulundu.

 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı