Kocaeli Karamürsel Kayacık Mahallesi İnönü Caddesi No.60 da faaliyet gösteren Karamürsel Su Altı Sporları Kulübü ve Derneği “KARSAD”, TYGD- Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği nin Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri olan Almanya, Azerbeycan ile Türkiye nin 7 bölgesinden gazetecileri kahvaltıda ağırladı.

 Su altına gönül vermiş tecrübeli ekibi ile birlikte çok sayıda dalgıç yetiştiren ve yetiştirmeye devam eden Türkiye nin dalgıç okullarının en popüleri ve 1.sırasında olan KARSAD, Karamürsel Su Altı Sporları Kulübü ve Derneği Başkanı Zeki Şirinoğlu ve ekibi TYGD-Türkiye Yerel Gazeteciler Derneğinin Genel Merkez Yönetim Kurulunu kahvaltıda ağırladı.

KARSAD, Karamürsel Su Altı Sporları Kulübü ve Derneği Başkanı Zeki Şirinoğlu “ Türkiye nin her yerinden dalgıç olmak için gelenlere en uygun fiyatlarla tecrübeli eğitim veriyoruz. Karamürsel Merkezli KARSAD artık Türkiye nin en kaliteli dalgıç okulu olmuştur. TYGD- Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri olan Almanya, Azerbeycan ile Türkiye nin 7 bölgesinden gelen gazetecileri Karamürsel ilçemizde ki KARSAD da kahvaltıda ağırlamaktan ben ve ekibim büyük mutluluk duyduk. TYGD-Türkiye Yerel Gazeteciler Derneğine başarılar dileriz. Kocaeli nin Karamürsel ilçesine hoş geldiniz” dedi.

TYGD-Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Genel Başkanı Kenan Akçahanoğlu, TYGD-Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Kocaeli İl Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Öz ile diğer gazeteciler, KARSAD – Karamürsel Su Altı Sporları Kulübü ve Derneği nin çalışmalarını yerinde incelediler. Dalgıç olmak isteyenlere de adres olarak KARSAD ı tavsiye ettiler.

TYGD-Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Genel Başkanı Kenan Akçahanoğlu  ile TYGD-Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Kocaeli İl Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Öz,  KARSAD-Karamürsel Su Altı Sporları Derneği ve Kulübü Başkanı Zeki Şirinoğlu ile ekibine başarılar temennilerinde bulundular.

TYGD-Türkiye Yerel Gazeteciler Derneğinin Temsilcilerinden Yasemin Kalkan, KARSAD dalgıç eğitmeni Serdar Avcı nezaretinde denize dalarak su altında çekimler yaptılar.

 

 

 

 

 

 

 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı