Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Kocaeli İl Başkanı Ahmet Öz, Gebze İlçe Temsilcisi Ahmet Uzun, Körfez İlçe Temsilcisi Vedat Taştekin, Gölcük İlçe Temsilcisi Soner Gülezer, Karamürsel İlçe Temsilcisi Figen Keskin Öz, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu ile Ereğli Günay Balık Restaurant ta dün bir araya geldiler.

Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Kocaeli İl Başkanı Ahmet Öz, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu na dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Türkiye de faaliyet gösteren 81 il ve ilçelerdeki yerel basını güçlendirme yönünde yapacakları çalışmalardan bahsetti.

Ereğli Günay Balık Restaurant ta yenilen öğle yemeğin ardından Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Türkiye Yerel Gazeteciler Derneğinin Kocaeli İl Yönetiminde yer alan Gebze Temsilcisi Ahmet Uzun, Körfez İlçe Temsilcisi Vedat Taştekin, Gölcük İlçe Temsilcisi Soner Gülezer, Karamürsel İlçe Temsilcisi Figen Keskin Öz e mazbatalarını takdim ederek başarılar temennilerinde bulundu.

Mazbata Töreninin ardından Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Genel Başkanı Kenan Akçahanoğlu tarafından Kocaeli il Başkanı Ahmet Öz e gönderilen mesajda,

“ Sayın Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Kocaeli il Başkanımız Ahmet Öz ile Derneğimizin Gebze, Körfez, Gölcük ve Karamürsl İlçe Temsilcilerimizi Allahın Selamı ile Selamlıyorum.

SELAMUN ALEYKÜM

Öncelikle Çanakkale Zaferi nin 104.Yılını kutluyor. Tüm Şehitlerimizi şükran, minnet ve rahmetle anıyorum. İşlerimin yoğunluğu nedeniyle aranızda bulunamadığım için üzüntülerimi belirtmek istiyorum.

Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Kocaeli il Başkanı Ahmet Öz ün ev sahipliğinde gerçekleşen programda aramıza katılan meslektaşlarım Gebze İlçe Temsilcimiz Ahmet Uzun, Körfez İlçe Temsilcimiz Vedat Taştekin, Gölcük İlçe Temsilcimiz Soner Gülezer ile Karamürsel İlçe Temsilcimiz Figen Keskin Öz ü tebrik ediyorum ve yeni görevlerinde başarılar diliyorum.

Temsilcilerimize Mazbatalarını takdim eden Sayın Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu na, Ereğli Günay Balık Restaurant ın sahibi Hüseyin Günay a, Kocaeli İlçe Temsilcilerinin atamasını gerçekleştiren Kocaeli İl Başkanımız Ahmet Öz Bey e tekrar teşekkür ediyorum.

Kenan AKÇAHANOĞLU- TYGD GENEL BAŞKANI”

Konuşma yapan Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Kocaeli il Başkanı Ahmet Öz “ en kısa zamanda Kocaeli nin 8 ilçe temsilciliğin atamasını gerçekleştireceğiz. Kocaeli Valisi ile 12 ilçe Kaymakamlarımızı, Kocaeli Merkez olmak üzere 12 ilçe de faaliyet gösteren yerel gazeteler ile 31 Mart 2019 da yapılacak olan yerel seçimlerin ardından yeni seçilen belediye başkanlarına derneğimiz olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunacağız. Her ay Kocaeli nin farklı 12 ilçesinde ayrıca toplantı yapacağız” dedi.

YEREL GAZETECİLER, BALIK SEVENLERE  EREĞLİ GÜNAY BALIK I TAVSİYE ETTİLER

Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Kocaeli il Başkanı Ahmet Öz, Gebze İlçe Temsilcisi Ahmet Uzun, Körfez İlçe Temsilcisi Vedat Taştekin, Gölcük İlçe Temsilcisi Soner Gülezer ile Karamürsel İlçe Temsilcisi Figen Keskin Öz “ Kocaeli nin Karamürsel İlçesinin Ereğli Mahallesinde faaliyet gösteren Günay Balık Restaurant ın balık çorbası, tava ve ızgara da pişirilen tüm balık çeşitlerinin birbirinden güzel bir lezzete sahip olduğunu gözledik.

Günay Balık Restaurant ın sahibi Hüseyin Günay ile tüm çalışan ekibinin güler yüzlü olması, bu işletmede güzel bir ev sahipliğinin yapılması sayesinde güzel bir yemek yedik.

Denize sıfır olan ve eşsiz Osman Gazi Köprüsü manzarası bulunan Ereğli Günay Balık Restaurant ta tüm balık severlerin ailesi, eşleri ve çocukları ile gelmesini tavsiye ederiz” açıklamasında bulundular.

 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı