18 Mart Çanakkale Şehitleri 104. Anma Günü Karamürsel’de düzenlenen program ile kutlandı.

Atatürk Anıtı önünde düzenlenen tören,  Karamürsel Kaymakamlığı, Karamürsel Belediye Başkanlığı ve Şehit Aileleri adına Atatürk anıtına çelenk sunulmasıyla başladı. Ardından saygı duruşu ve istiklal marşı okundu. 

Atatürk Anıtı önündeki programın ardından Karamürsel Nazmi Oğuz Ortaokulu tarafından Karamürsel Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen törene geçildi.

Karamürsel Nazmi Oğuz Ortaokulu tarafından Karamürsel Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen törende okul müdürü Bilal Demir, günün anlam ve önemini belirten konuşma yaptı.

Protokol konuşmalarının ardından Karamürsel Nazmi Oğuz Ortaokulu öğrencileri tarafından Oratoryo ve Koro Sunumları ile Çanakkale Şiirlerinin okunması yer aldı.

Programın sonunda 18 Mart Çanakkale Zaferi 104. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında ilçe genelinde düzenlenen resim, şiir, kompozisyon ve spor müsabakalarında dereceye giren öğrencilere protokol tarafından ödülleri verildi.

 Törene, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, İlçe Daire Amirleri, Siyasi partiler, sivil toplum örgütleri, okul müdürleri, öğretmenler ile öğrenciler katıldı.

 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı