10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Yalova nın Altınova İlçesi Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, gazetemizi ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü kutladı.

Gazetemizi ziyaret eden Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit “ Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteciler, ilkeli yayıncılık anlayışıyla olayları tarafsız bir şekilde halka aktararak vatandaşın en doğal hakkı olan doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak milletin vicdanına ses olmaktadırlar.

Yerel basınımız her koşulda ve her şartta sorumluluk duygusu içinde toplumun haber alma özgürlüğü adına gecelerini gündüzlerine katmak suretiyle emeklerini ortaya koyarak başarı ile görev yapmaktadırlar. Gazetecilik mesleği, özellikle çok büyük fedakârlık isteyen ve zor şartlarda yapılan bir meslektir. Kamuoyunu bilgilendirmek için günün her saatinde haber peşinde koşan gazetecilerimiz zor şartlarda ve sorumluluk duygusu içinde vatandaşları gelişen olaylar hakkında aydınlatmak için büyük bir özveri ile çalışırken, önemli bir kamu görevini de icra etmektedirler. 

Tarafsız Gazetecilik anlayışı ile yayın yapan Karamürsel merkezli Kocaeli ve Yalova Bölgesi Aktif Haber Gazetesinin Sahibi Ahmet Öz, Yazı İşleri Müdürü Figen Keskin Öz ile tüm gazete çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutlarım” dedi.

Karamürsel merkezli Kocaeli ve Yalova Bölgesi Aktif Haber Gazetemizin Sahibi Ahmet Öz “  Yalova nın Altınova İlçesi Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü kutlamak için bugün gazetemizi ziyaret etmiştir. Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit tarafından gazetemize yapılan ziyaretten çok memnun kaldık ve Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit e görevinde başarılar dileriz.” ifadelerini kullandı.

 

 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı