Merkezi Edremit’te bulunan Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği (EMARÇEB) tarafından 02 Aralık 2018 tarihinde Belediye Başkanları Çevre Projeleri ödül töreni Edremit Güre Ramada Resort Kazdağları Otel´de düzenlendi.

Ege ve Marmara bölgelerinden 12 il ve Büyükşehir’den 34 belediyenin üye olduğu, 2008 yılında kurulan Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği’nin bu yıl 10. yıldönümü olması dolayısıyla düzenlenen Çevre Projeleri ödül töreninde 15 Belediye başkanı Yılın Çevre Dostu Belediye Başkanı ödülü almaya hak kazandı.Kaytazdere Belediyesi ve Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal a “ En İyi Çevre Etkinlikleri “ ödülü verildi.

Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği (EMARÇEB) Başkanı Cahit İnceoğlu konuşmasında “ Kaytazdere Beldesinde çevreye karşı duyarlı davranışlarının yanı sıra Yalova nın en küçük beldesi olan Kaytazdere Beldesini Turizm Kenti haline getiren Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal ve ekibine çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı

Ödül Töreninde konuşma yapan Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal “ Belediye olarak küçük bütçemizle 5 yıl içerisinde Kaytazdere Beldesine çok hizmetler vermeye çalıştık. Allahın izni ile önümüzdeki yıllarda Yalova Bölgesi dahil olmak üzere Marmara Bölgesinde Kaytazdere Beldesini en gözde, en güzel, en mutlu,en huzurlu  bir kent yapmayı Kaytazdere Belediyesi olarak, Kaytazdere Halkımıza söz veriyoruz” dedi.

Kaytazdere Belediyesi nin son 5 yıl içerisinde aldığı ödüller

2016 Yılında Türkiye Çevre Eğitim Vakfı TÜRKÇEV tarafından Kaytazdere Belediyesi Halk Plajına Mavi Bayrak ödülü verildi.

30 Kasım 2017 tarihinde Marmara Belediyeler Birliği 7. Altın Karınca Belediyecilik Ödül Töreninde “Sürdürülebilir Çevre Kategorisinde, Alan Sahil Düzenleme Mavi Bayrak ve Çevre Bilinçlendirme Projesi “olarak Kaytazdere Belediyesi 1.ncilik ödülü aldı.

06 Temmuz 2018 tarihinde Van Tuşba da Türkiye Çevre Eğitim Vakfı TÜRKÇEV tarafından düzenlenen ödül törenin de “ Sürdürülebilir Çevre Eğitimi ve Ekinlikler kapsamında Türkiye genelinde 4 belediye ödüle layık görülmüştü. Bu 4 belediyeden birisi de Kaytazdere Belediyesi ,Marmaris, Kuşadası ile  Antalya Muratpaşa Belediyesi
02 Aralık 2018 tarihinde Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği (EMARÇEB) tarafından Kaytazdere Belediyesi ve Başkanı Ali Kangal a  “ En İyi Çevre Etkinlikleri “ ödülü verildi.

 

 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı