Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. Yıldönümü etkinlikleri Karamürsel Kaymakamlık makamında tebriklerin kabulü ile başladı.

 

İlçe Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ve Cumhuriyet Başsavcısı Yusuf Canik tarafından kabul edilen Tebriklerin ardından İlhan Çınar Alanında Cumhuriyet Bayramı kutlamaları yapıldı.

Karamürsel İlhan Çınar Alanında düzenlenen tören Kaymakam Ahmet Narinoğlu ve Karamürsel Belediye Başkan’ı İsmail Yıldırım’ın öğrencilerin ve halkın bayramını kutlamasıyla başladı. Ardından İlçe Kaymakamı Ahmet Narinoğlu günün anlam ve önemini belirten konuşmasını gerçekleştirdi.

Törende, öğrencilerin günün anlam ve önemini belirten konuşmalarını ve şiirlerini okumalarının ardından, hazırlanan halk oyunu gösterileri sergilendi.

 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sebebiyle ilçe genelinde düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon ve spor yarışmalarında dereceye giren öğrencilere Kaymakam Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Cumhuriyet Başavcısı Yusuf Canik, İlçe Jandarma Komutanı Sadık Eroğlu tarafından ödülleri verildi.

Bayrak ve Flamalar ile Okullara ait öğrencilerin bando eşliğinde geçit töreni yer aldı.

Protokol üyelerinin toplu hatıra fotoğraflarının çekimin ardından program sona erdi.

 

 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı