Karamürsel in Eski Ereğli Belde Belediye Başkanı Mustafa Erengül’ün biricik kızı Damla Erengül, Şahin Acar’la nişanlanarak, evliliğe ilk adımı attı.

Karamürsel’in sevilen isimlerinden eski Ereğli Belde Belediye Başkanı Mustafa Erengül ve Fitnet Erengül’ün güzel kızları Damla Erengül, Kaytazdere Belediyesi’nden emekli merhum Adem Acar ve Selma Acar’ın yakışıklı oğulları Şahin Acar ile nişan yüzüklerini parmaklarına takarak, evlilik yolunda ilk adımı attılar. Bir yıllık güzel giden birlikteliklerini evlilikle taçlandırmak isteyen güzel çifti böylesi özel gününde akrabaları ve yakın dostları da yalnız bırakmadı.

Karamürsel Belediyesi’nde memur olarak görev yapan güzel gelin adayı Damla Erengül ile Özel Harekat Polisi Şahin Acar’ın yoğun katılımla gerçekleşen nişan cemiyetinde mutluluk ve heyecan bir aradaydı. Güzel çiftin nişan yüzüklerini ise Gölcük Belediyesi eski Başkanı İsmail Barış taktı. Ereğli Şahane Restaurant’ta gerçekleşen nişan cemiyetinde davetliler gönüllerince eğlenip, genç çifte mutluluklar diledi. 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı