Karamürsel in  Geleceğinin Başpehlivanları Kerem Kahya ( Deste Ortaboy) ,Sinan Yıldız ( Deste Küçükboy) ile Berat Canyürek ( Tozkoparan) başarılı performansları sayesinde  bu yıl yaptıkları güreşlerde  derecelere girerek kupa ve madalyaları Karamürsel e getirmişti.

Karamürsel in Geleceğinin Başpehlivanları Kerem Kahya ,Sinan Yıldız  ile Berat Canyürek’in 13-14-15 Temmuz Tarihleri arasında  düzenlenecek olan Edirne Tarihi Kırkpınar Güreşlerine iyi hazırlandığı öğrenildi.

Güreş Hocası Engin Çınar dan edindiğimiz bilgilere göre,Levent Erdoğan Spor Kulübü olarak Karamürsel ilçesini temsil edecek ve geleceğin başpehlivanları olabileceği  güreşçilerden Kerem Kahya ,Sinan Yıldız  ile Berat Canyürek’in bu Pazartesi günü Edirne Kırkpınara gidecekleri öğrenildi. Engin Çınar, ilk kez güreşçilerimizi Edirne ye erken götürerek yol yorgunluğu,hava değişikliğine adapte olmalarının yanı sıra yaklaşık 3 gün boyunca  Edirne Kırkpınar Güreş Sahasında idman yaparak motivasyonlarının güçlenmesini sağlayacaklarını ifade etti.

Levent Erdoğan Spor Kulübü Başkanı Levent Erdoğan,Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım,Başpehlivan Ahmet Taşçı ve Aydın Demir ile Güreş Hocası Engin Çınar tarafından gazetemize yapılan ortak açıklamada, geleceğin başpehlivanları Kerem Kahya ,Sinan Yıldız  ile Berat Canyürek’in yanı sıra ilçeden katılacak olan 100 üstündeki pehlivanların  Edirne Kırkpınar Güreşlerinde iyi derece alarak Karamürsel ilçesinin adını duyuracaklarını dile getirdiler.

Geleceğin başpehlivanlarının günlük beslenmeleri konusunda  Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ile Yine Karamürsel in Cumhuriyet Caddesi Acet Pasajında faaliyet gösteren Ali Babanın Yeri isimli lokanta ve kebapçının sponsorluk yaptıkları öğrenildi.

Gazetemiz olarak, 13-14-15 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan Tarihi Edirne Kırkpınar Yağlı Güreşlerine Karamürsel ilçesinden katılacak olan geleceğin başpehlivanları Kerem Kahya ,Sinan Yıldız  ile Berat Canyürek’in yanı sıra tüm pehlivanlara şimdiden başarılar dileyerek iyi dereceler ile Karamürsel e dönmelerini temenni ederiz.

 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı