3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal, Kaytazdere Beldesinde ikamet eden tüm engelli ailelere ziyarette bulundu.

Kaytazdere Beldesinde bulunan tüm engelli ailelere ziyarette bulunan Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal, tek tek engellilere bir isteklerinin olup olmadığını sordu.

Başkan Kangal “ Sevgi Varsa Engel Yoktur”

Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal “şahsım olarak öncelikli olarak engelli ifadesi yerine onları, toplumda oldukça özel öneme sahip kişiler olarak anılmaları adına, onları Özel İnsanlar olarak isimlendiriyorum. Çünkü onlar gerçekten özellikleri olan önemli bir sıfatın sahipleridir. Onlar bizim kardeşlerimiz, can dostlarımızdır.

. Hayatın her alanında bilgileri, becerileri ile kendilerine imkân sunulduğunda bizleri hayretlere düşürebilecek düzeyde örnek çalışmalara imza atan Özel İnsanlara sahip bir beldenin belediye başkanı olarak onlarla ne kadar övünsem yeridir. Normal insanlarla aynı eşit haklara sahip olduğumuz Özel İnsanların başta eğitim olmak üzere spor, sanat ve el becerileri gibi çok çeşitli alanda etkin bir başarıya ulaşması için Kaytazdere Belediyesi olarak  her türlü çabayı bugüne kadar kararlı şekilde ortaya koyduk, bundan sonraki süreçte de aynı kararlı tutumumuzu sürdüreceğiz. Bizim ayrılmaz bir parçamız olarak toplumda oldukça saygın bir yere sahip olan özel insanlara, hizmet edebilmenin bizleri ziyadesiyle mutlu ettiğini belirtmek isterim. İmkânlarımız çerçevesinde onların daha iyi hayat sürdürmeleri en asli görevlerimizden birisidir. Tüm Özel İnsanlarımızın bu anlamlı günlerini tebrik ediyor, sağlık, başarı ve mutluluk temenni ediyorum. Sevgi Varsa Engel Yoktur ”dedi.

 
Web Sitesi Olmayanlara Müjde

Web Sitesi Olmayanlara Müjde

149 TL'den başlayan fiyatlarla web hizmetleri sizleri bekliyor. Hem de Aktif Haber okuyucularına özel indirimle

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı