Karamürsel de Atatürk Caddesi Vakıfbank karşısında faaliyet gösteren Dayı nın Yeri Ustam Döner, yeni bir lezzet ve yeni bir tat olarak Hatay ın Meşhur Özel Lavaşı ve  Nefis Soslu Dürüm Dönerini geçtiğimiz ay Karamürsel halkı ile buluşturmuştu.

Meşhur Hayat Dürüm Dönere yoğun ilgi olduğunu gazetemize açıklamada bulunan Dayı nın Yeri Ustam Dönerin sahibi Mustafa Canbolat” Karamürsel halkı dışında Kaytazdere, Tokmak Köyü, Altınova, Yalova, Ulaşlı, Halıdere, Değirmendere, Gölcük ve Kocaeli olmak üzere Hatay Dürüm Dönerine tatmaya gelen müşterilerimiz her geçen gün artıyor. İyi ki Meşhur Hatay Dürüm Dönerini Karamürsel e getirmişiz. Hatay Dürüm Dönerini tatmayanları da işyerimize bekleriz ” açıklamasında bulundu.

Canbolat” sattığımız ürünlerde kesinlikle hazır döner kullanmıyoruz. Hijyen ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermediğimiz gibi işletmemizde güler yüzlü personelimizle ilçe halkına en güzel hizmetleri vermek temel ilkelerimiz arasında yer alıyor. Paket servisimizde mevcuttur. Telefonla sipariş vermek isteyenler 0.545.4528818 nolu telefondan bize ulaşabilirler” dedi

Dayı nın Yeri Ustam Döner de ayrıca Tavuk Döner, Tavuk Tantuni, Tavuk Sote, Pilav Üstü Döner, Tavuk İskender, Köfte, Patates Kızartması ile Kuzu Kokoreç ürünleri bulunuyor.

 
Web Sitesi Olmayanlara Müjde

Web Sitesi Olmayanlara Müjde

149 TL'den başlayan fiyatlarla web hizmetleri sizleri bekliyor. Hem de Aktif Haber okuyucularına özel indirimle

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı