Kocaeli nin Karamürsel ilçesinde 4 Temmuz (Tabakhane) Mahallesi Devlet Yolu Üstü Erenler Mevkii No: 15 te faaliyet gösteren BRIDGESTONE – LASSA BAYİSİ ÖKSÜZ TİCARET “ Can ve mal güvenliğiniz için araçlarınıza kış lastiği taktırma zorunluluğu 1 Aralık 2017 de başlıyor. Kış lastiği taktırmayanlara 715 lira para ceza kesilecektir”

Öksüz Ticaretten sürücülere tavsiye “ Kış lastiği 2012 yılından bu yana ülkemizde zorunlu. Bütün özel otomobiller de dahil olmak üzere tüm özel motorlu araçlar için geçerli bu zorunluluk. 1 Aralık-1 Nisan arasında uygulanacak kış lastiği takma kuralında cezalar da artırıldı. 625 TL'lik ceza yılbaşında 715 TL'ye yükselecek.

KIŞ LASTİĞİ NEDİR?

Yaz lastiklerinin malzemesi 7 derecenin altındaki sıcaklıklarda sertleştiği için yola tutunması azalır. Kış lastiklerinin özel profillerinin yanı sıra, üretildikleri silica esaslı malzeme daha yumuşaktır ve 7 derecenin altındaki soğuk hava şartlarında kuru asfalt, kar ve buzda tutunmayı artırır.

Binek otomobillerde şehirlerarası yollar için mecburi hale getirilen kış lastiği uygulamasına bu sene de 1 Aralık'ta başlanacak. Aracın ve trafiğin sıhhati için elzem olan kış lastiğini alırken, yapısının yumuşak, kauçuk miktarının fazla ve lastiğin desenleri üzerindeki izlerin kolay ayrılabilir olmasına dikkat etmeniz gerekiyor.

Üretim tarihinin üzerinden 3 yıl geçtikten sonra hiç kullanılmamış lastikler bile özelliklerini yitirebilir. Dolayısıyla her zaman son 12 aylık dönem içinde üretilmiş lastikleri tercih edin. Her türlü aracınızın marka ve modeline göre yedek kış lastiklerini de Öksüz Ticaretten temin edebilirsiniz.

22 Yıl’dan beri hizmet veriyoruz

22 Yıl önce Karamürsel’de kurduğumuz Öksüz Ticaret, profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir.

Karamürsel’in ilk ve tek lastik oteli Öksüz Ticaret’te dir

Karamürsel’de ilk ve tek lastik oteli hizmetini veren Öksüz Ticaret’tir. Müşterilerimizin lastikleri yaz ve kış lastikleri olarak işyerimizde güvenli bir ortamda saklıyoruz. Müşterilerimiz sadece araçları ile bizlere geldiğinde kendilerine ait yazlık veya kışlık lastiklerini işyerimizde takma hizmeti vermekteyiz.

Araç sahipleri, lastik otel hizmetimizden oldukça memnun kalmaktadırlar.” Dedi.

Kış lastikleri takmak için randevu veya bilgi almak isteyenlere, Öksüz Ticaret’in adresi ve iletişim bilgileri;

Adres: 4 Temmuz (Tabakhane) Mahallesi Devlet Yolu Üstü Erenler Mevkii No: 15 Karamürsel / Kocaeli   -  Tel: 0.262.4545042

 

 

 

 

 
Web Sitesi Olmayanlara Müjde

Web Sitesi Olmayanlara Müjde

149 TL'den başlayan fiyatlarla web hizmetleri sizleri bekliyor. Hem de Aktif Haber okuyucularına özel indirimle

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı