“ Hayallerinizi Sunuyoruz ve Hayallerinizi Süslüyoruz” sloganı ile yola çıkan Taner Kaplan İnşaat, bugün Karamürsel in Ereğli Mahallesi Kumyalı Mevkiinde yeni bir inşaata başladı.

Temel atma töreninin ardından davetlilere yemek ikram edildi.

Taner Kaplan İnşaatın sahibi Taner Kaplan “Ereğli de yapacağımız bina 5 katlı ve tek kattan ibaret olarak bugüne kadar yaptığımız yapıların en küçüğü olacak. 1982 yılında Kocaeli’nin Körfez ilçesinde taahhüt işleri ve inşaat olarak faaliyete başladık.1993 yılından beri Körfez, Derince ve Kocaeli Bölgesinde konutta ileriye dönük yaşam alanları için tasarladığımız projelerimizle inşaat firması olarak yine Kocaeli’nde öncü olma konusunda oldukça iddialıyız.

Karamürsel ilçesine Kaplan İnşaat olarak bu yıl geldik. Karamürsel’de yeni inşaatına başladığımız Ereğli olmak üzere 5 projemiz bulunmaktadır.

4 projemiz konut, 1 projemizde butik villadan oluşmaktadır. Karamürsel’deki projelerimizle de Kaplan İnşaat olarak Kocaeli’nin yine öncü firması olmayı hedefliyoruz.

Müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Karamürsel ilçesinde Kayacık Mahallesi Amiral Caddesi No:166’da satış ve danışma ofisimiz bulunmaktadır. Müşterilerimiz her zaman ofisimize gelerek bilgi danışabilirler” dedi.

 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı