Karamürsel Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Futbol Turnuvası’nda heyecan start aldı. Turnuvaya ilçede bulunan resmi ve özel kurumlar katılıyor. 10 takımın kaldığı turnuvada maçlar iki grupta oynanıyor. 

Karamürsel’de Kaymakamlığın organize ettiği Kaymakamlık Kupası Sonbahar-Kış Futbol Turnuvası başladı. İki grupta 10 takımın mücadele edeceği turnuvada gruplarda lider olan takımlar finale çıkacak. İkinci olan takımlar ise 29 Kasım’da 19.00’da üçüncülük maçına çıkacaklar. 20.00’de ise final maçı oynanacak. Açılışla birlikte oynanan maçlarda 100.Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Karamürsel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni 3-0, Bekir İlhami Nedime Calp Ortaokulu, 4 Temmuz İmam Hatip Ortaokulu 3-3, Emniyet, Karamürsel Avrupa Birliği Proje Araştırma ve Geliştirme Merkezi’ni (KAPAM) 21-1 ve PTT,  Jandarmayı 7-2 yendi.

PAZARTESİ DE İKİ MAÇ VAR

Önceki gün oynanan maçlarda ise Kredi Yurtlar Kurumu ile İmam Hatip Orta Okulu karşılaştı. Uzun süre başa baş geçen müsabaka Kredi Yurtlar Kurumu’nun 5-3 galibiyeti ile sonuçlandı. Günün son maçında ise 100. Yıl ile BİFAN karşılaştı. Müsabakayı 100. Yıl 4-2 kazanmayı başardı. Turnuvada heyecan yarın oynanacak maçlarla devam edecek. Karamürsel Gökcetepe Çim Halı Tesisleri’nde pazartesi günkü ilk maç 19.00’da KAPAM – Jandarma, 20.00’de Emniyet – Müftülük müsabakaları oynanacak.

A GRUBU

 100.Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Bekir İlhami Nedime Calp Ortaokulu, 4 Temmuz İmam Hatip Ortaokulu, Karamürsel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Karamürsel Yelken Kulübü (KYK)

 B GRUBU

 Emniyet, Jandarma, PTT, Karamürsel Avrupa Birliği Proje Araştırma ve geliştirme Merkezi 5, Müftülük 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı