Euro TL karşısında 4,61'i görerek rekor düzeye tırmandı. Güne 4,59 seviyesinden başlayan euro/TL sabah saatlerinden itibaren güçlü yükselişini rekorlarla sürdürdü.

Güne 4,59 seviyesinden başlayan euro/TL sabah saatlerinden itibaren güçlü yükselişini rekorlarla sürdürdü.  Euro  tarihindeki en güçlü seviyesini gördü.

Halk diyor ki “Cumhurbaşkanının maaşı 49 bin 245 liradan 53 bin 250 liraya, milletvekili maaşları 26 bin liradan 30 bin liraya çıkartılırken emekli, asgari ücretlinin maaşlarına 49 lira zam yansıyor.

Milletin aslına yapılan maaş zammı 49 lira, milletin vekili maaşına 4 bin lira zam yapılıyor.

Dolar, Euro ve akaryakıt fiyatlarındaki sürekli yükselmeler sonucu tepeden tırnağa her gün her şeye gelen zamlar milletvekilleri ile bakanları etkilemiyor ama vatandaşı yani bizleri daha çok fakirleştiriyor.

Ekonomi ve Maliye Bakanları basın ve televizyon kameraları karşısına çıkarak * Türkiye nin ekonomisi uçuyor *  diyerek vatandaşları adeta keriz yerine koydukları apaçık aşikâr ortadadır.”

Esnaf ile Ticaretle uğraşanlar”  siftahsız işyeri kapatıyoruz. Türkiye nin ekonomisi nasıl uçuyor muş?

Bakanlar, halkla - milletle dalga geçmeyin Türkiye nin ekonomisi, uçurumdan aşağıya uçan araba gibidir. Bırakın bu yalanları” diyorlar. 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı