Kocaeli Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Barbaros Denizcilik Kulübünden yapılan açıklamada, birincisi 2015 yılında Kocaeli’de düzenlenen Ulusal Barbaros Denizcilik Kongresinin devamı niteliğindeki 2. kongrenin 3-4 Mayıs 2017 tarihlerinde Kocaeli’nde gerçekleşecek.

 Denizciliğin kalbinin Kocaeli'de atacağı aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Kongre oturumlarında devlet temsilcilerinin, akademisyenlerin ve sektör temsilcilerinin görüşlerini aktaracağı, katılımcıların soru ve önerilerini konuşmacılarla paylaşabileceği ve kongre sonunda rapor kurulu tarafından oluşturulan kongre raporlarının gerekli makamlara ve sektör temsilcilerine ulaştırılacağı iki gün süreli bir organizasyon olacaktır. Bu kongre esnasında denizciliğin ve bir bütün olarak lojistik sektörünü de içine alacak şekilde oturumlar düzenlenmiş olup, bu oturumlarda sektörün ileri gelenleri ve konusunda uzman akademisyenler, denizcilik sektörü ile ilgili güncel konular konusunda sunumlar yapacaklardır. 3-4 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek olan kongrenin konu başlıkları, kongrenin birinci günü için Denizcilikte Güncel Gelişmeler, Deniz Hukuku ve Uluslararası Tahkim ve Sektörel Paydaşlar. İkinci gün için ise Kent Liman Bütünleşmesi, Karma Taşımacılık, Deniz Turizmi ve Denizcilikte Araştırma ve Eğitim olacaktır."

 KONUŞMALARLA BAŞLAYACAK

Wellborn Luxury Hotel’de gerçekleştirilecek olan ve denizcilik camiasının önemli isimlerinin katılacağı II. Ulusal Barbaros Denizcilik Kongresi saat 09.00'da Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Liman Başkanı Murat Müftüoğlu, Kocaeli DTO Temsilcisi Vedat Doğusel, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü ve Kocaeli Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özcan Gündoğdu'nun açılış konuşmalarıyla başlayacak.

 

  
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı