Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal’ın kurucu başkanlığında, 2015’in Mayıs ayında kuruluş işlemleri tamamlanan Kaytazdere Belediyesi Yelken Kulübü, görkemli bir törenle açılmıştı

O tarihten bugüne gerekli çalışmalarını yaparak Aralık ayında federe olmak için Türkiye Yelken Federasyonuna başvurusunu yapan Kaytazdere Belediyesi Yelken Kulübü, Nisan 2017 ayı itibariye federe oldu.

 Konu ile ilgili açıklama yapan Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal; “Kaytazderemiz eşine ender rastlanan bir belde. Bu anlamda çok şanslıyız. Gençlerimizi spora teşvik etmek, onların kişisel gelişimlerine katkı sağlamak, onlarda farkındalık oluşturmak, Altınova ve Kaytazdereli gençlere yelken ve yatçılık sporunu sevdirmek, bu alanda amatör ve profesyonel sporcular yetiştirmek, ulusal ve uluslararası yarışlar düzenlemek için Kaytazdere Belediyesi Yelken Kulübü’nü açtık ve yarışlara katılmak için gerekli onayları aldık. Yelken sporu için yapacağımız yatırımların Altınova’ya ve Kaytazdre’ye yerli ve yabancı çok sayıda turist çekeceğine inanıyoruz. Kulüp olarak 7’den 77’ye herkesi yelken sporuyla tanıştırma hedefindeyiz” dedi.

Kaytazdere Belediyesi Yelken Kulübü bünyesinde; 16 adet optimist, 4 adet laser ve 4 adet pirat tekne bulunuyor. Kulüp bünyesinde 30 sporcu çalışmalarına devam ediyor.
 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı