Karamürsel’de faaliyet gösteren Taşçı Tur, Altınova Pehlivanlarına idmanda baklava ikram etti.

Semih Turgut ile Burak Kaya’nın antrenörlüğünü yaptığı Altınova Belediye Başkanı Metin Oral’ın Pehlivanlarını idman yaparken ziyaret eden Taşçı Tur'un sahibi Sami Taşçı baklava ikramında bulundu.

Taşçı Tur'un sahibi Sami Taşçı ” Bütün insanların sağlıklı yaşamaları için spor en çok ihtiyaç duyulan araçlardan birisidir. Spor bedeni ilgilendirdiği kadar insan ruhunu da ilgilendirmektedir. Spor ruh sağlığını etkiliyor. Spor çocuklarda ve gençlerde agrasifliği ve saldırganlığı önlüyor. Yetişkinlerde de enerjik görünmeyi sağlıyor. Yaşlılarda dinç olmaya yardımcı oluyor.

Spor insanlardaki sorunların ilacıdır. Unutkanlığı önlemesi en güzel örnek olabilir. Spor yapmak yaşı ilerleyen insanlar için zorunlu olan bir kavramdır. Yaşlılar için hem beden hemde ruhen önemlidir. Spor yaparak yaşlı insanlar depresyona yakalanmazlar ve kendilerini mutsuz ve yalnız hissetmezler.

Spor yapmak gençlerin sorumluluk duygularını artırır. Saldırganlığı engeller, öfkenin kontrol edilmesini sağlar. Spor yapan çocuklar günlük hayatta ve derslerinde daha başarılı olurlar. Spor yapan çocuklar kendi yaşıtlarına oranla daha az hastalığa yakalanır.

Spor stresi engellemek için en etkili yöntemdir. Spor yapan bir insan normal halinden daha iyi düşünür ve daha sakindir. Spor yaparak ruh sağlığınızı ve beden sağlığınızı uzun yıllarca koruyabilirsiniz. Bütün insanların sağlıklı yaşayabilmeleri için spor gereklidir.

Gençlerimizi spor yapmaya teşvik etmemiz lazım. Başarılı güreş takımınının antrenörleri Semih Turgut ile Burak Kaya başta olmak üzere çalıştırdıkları pehlivanlara ve ayrıca spora büyük önem veren Altınova Belediye Başkanı Metin Oral’a teşekkür ederim.” Dedi.

Güreş Antrenörleri Semih Turgut ile Burak Kaya’da nazik davranışlarından dolayı Taşçı Tur’un sahibi Sami Taşçı'ya teşekkürlerini ilettiler.

 

 

 
 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı