Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi İnönü Caddesi Mehmet Yasef Sokak No.13/D ‘de 10 yıldan beri faaliyet gösteren Tekno Sarf İç ve Dış Tic.Ltd. Şti’nin Genel Müdürü İsmail Güler, gazetemiz muhabirinin sorularını yanıtladı.

Karamürsel Merkezli olan Tekno Sarf İç ve Dış Tic.Ltd. Şti’nin Genel Müdürü İsmail Güler, Türkiye Piyasası ile Kocaeli ve Yalova Bölgesindeki faaliyetlerini gazetemize anlattı.

Gazetemiz aracılığı ile vatandaşları bilgilendiren Tekno Sarf İç ve Dış Tic.Ltd. Şti’nin Genel Müdürü İsmail Güler” Karamürsel’deki tüm resmi kamu kuruluşları, Okullar, STK’lar, sanayi kuruluşları, esnaflar ile şirketlere 10 yıldan beri hizmet vermekteyiz

Son 3 yıldan beri Türkiye’nin her iline toptan sarf malzeme olarak toner, kartuş, yazıcı, ofis elektronik malzemelerin satışını gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda Karamürsel merkezimiz olarak Kocaeli ve Yalova Bölgesine bilgisayar ve parçalarının satışı ile birlikte servis hizmetlerimizi sunuyoruz.

Yazıcılarda nokta vuruşlu şeritleri İstanbul’da imal ederek uygun fiyata Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderiyoruz. Özellikle yazıcılarda kullanılan nokta vuruşlu şeritler kendi imalatımız olduğundan dolayı fiyat konusunda oldukça iddialıyız.

Türkiye genelinde internet üzerinden satış yapmaktayız.Hepsi Burada Com. İle N 11.com.’un tedarikçisiyiz.Firmamızın Web sitesi üzerinden de satışlarımız devam ediyor.

Bilgisayar malzemesi almak isteyenlere tavsiyemiz;

Yan sanayi ürünleri çok ucuza alıp fahiş fiyatlara satan firmalar mevcuttur. Vatandaşlara tavsiyemiz biraz daha pahalıya kaliteli mal almalarını tavsiye ederim. Bilinen markaları tercih etmeleri menfaatleri gereği daha iyi olacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Ucuza alınan mal sürekli parça değişimleri ile tamirleri sonucunda astarını geçerek pahalıya gelecektir.

Orijinal ürünler tercih edilmeli

Firmamız olarak müşterilerimize orijinal ve kaliteli ürünlerin satışını yaparak garanti vermekteyiz.

Bizlerden ürün aldıklarında herhangi bir sorun çıkmasa bile birebir değişim ve para iadesi gerçekleştiriyoruz.

Tv, uydu cihazları ile anten satışlarımız

Tv, uydu cihazları ve anten satışlarımız devam ediyor. Tv uydu cihazları ve anten arızalarında servislere göndermeden ziyada müşterinin mağdur olmaması için birebir ürün değişimini sağlıyoruz. Bazı ürünlerde para iadesi bile yapıyoruz. LCD Tv fiyatlarında uygun fiyat ve kalite açısından kesinlikle firmamız olarak iddialıyız.

Kartuş ve Toner’ de dolum fiyatına sıfır ürün satıyoruz

Tekno Sarf İç ve Dış Tic.Ltd. Şti. olarak kartuş ve toner dolum fiyatlarına sıfır ürün satışı yapıyoruz.

Bu yüzden kamu kuruluşları, sanayiler, okullar, esnaf ve şirketler kartuş ve toner dolum fiyatlarına bu ürünlerin sıfırını bizlerden talep etmektedirler. Sıfır kartuş ve toner ile daha fazla çıktı alabiliyorlar. Tam dolu olarak kartuş ve tonerleri lisanlı ve garantili olarak bizlerden alma imkânı sağlanıyor.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Vatan, Koçtaş gibi tedarikçi firmalardan Güvenlik Kamera Sistemlerini ıskontolu olarak satın aldığımız için 2 veya 3 bin liralık kamera sistemlerini firmamız olarak bin lira civarındaki fiyatlarımızla müşterilerimize garantili ürün sunuyoruz.

Uygun fiyata kaliteli güvenlik kameralarının satışı konusunda Tekno Sarf İç ve Dış Tic. Ltd. Şti olarak kesinlikle iddialıyız.

Yazıcı fiyatlarımız çok uygun

Tekno Sarf İç ve Dış Tic. Ltd. Şti olarak çok çeşitli markalardaki yazıcıları yüklü miktarda aldığımız için indirimli alıyoruz. İndirimli aldığımız yazıcıları uygun fiyata satarak müşteri memnuniyeti ile birlikte kaliteden de ödün vermemiş oluyoruz. Karamürsel ilçesinde de yazıcı satışlarında uygun fiyatlar konusunda kesinlikle firmamız olarak iddialıyız.

Teknik Servisimiz

Teknik servisimizde bölgenin en iyi ustaları çalışmaktadırlar. Teknik servisimiz Karamürsel’in Betonyol mevkiindedir. Bol çeşitli ürünlerimizin satışı ve teknik servimiz ile Karamürsel, Kocaeli ve Yalova halkının hizmetindeyiz. Yeni Yılın Milletimize Hayırlı ve Uğurlu Olmasını, Ülkemize Barış ve Huzur Getirmesini Temenni Ederiz” Dedi.

Tekno Sarf İç ve Dış Tic. Ltd.Şti’nin iletişim bilgileri;

Adres: 4 Temmuz Mah.İnönü Cad.Mehmet Yasef Sok.No: 13/ D Karamürsel / Kocaeli

Tel ve Faks: 0.262.4525216 – 0.530.0489090

E mail:info@teknosarf.com.tr

 

Web Sitesi :www.teknosarf.com.tr

 

 

 

 

 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı