Kayacık Mahallesi 226.Cad. Kalıcı Konut İş Merkezi No:246 2-3 Karamürsel’de,  Yaşam Koçu Yaşar Çam tarafından Profesyonel Yaşam Koçluğu ve Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri açıldı.

Profesyonel yaşam koçluğu hakkında muhabirimizin sorularını yanıtlayan Yaşam Koçu Yaşar Çam, mesleği hakkında vatandaşlara gazetemiz aracılığı ile önemli bilgiler verdi.

Profesyonel Yaşam Koçu Yaşar Çam” Amerikan Üniversitesi’nin Türkiye’de bulunan Eğitim Kurumundan

Aldığım bilgiler ışığında mezuniyetiminin ardından görevimi Karamürsel ilçesinde icra etmeyi düşündüm.

Koçla yapacağınız çalışma, kararsız kaldığınız ya da sıkıştığınızı sandığınız noktadan sizi çıkarmayı amaçlar. Bunu yaparken, size yeni bakış açıları kazandırmak gibi farklı teknikler kullanırız. Böylece hiç farkında olmadığınız ya da bugüne kadar kullanmadığınız güçlerinizi açığa çıkararak hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz. Yaşam Koçluğu'nda koçun doğruları değil sizin doğrularınız hayata geçirilir.

Yapılan çalışmanın esası, sorularla duruma yeni açılardan bakmanızı, daha önce farkına varmadığınız çözümleri görmenizi sağlamaktır.

Yaşam koçu bir rehberdir. Hedefe varış ancak koçla birlikte yürümeniz, kararlaştırılan haftalık uygulamaları yerine getirmenizle mümkün olur.

Profesyonel Yaşam Koçluğu!

Yaşam Koçluğu; danışmanlıktan, mentorluktan ve tedavi etmekten çok daha farklı bir çalışma alanıdır.

Koçluk süreci; koçluk alan kişinin özel hayatındaki, ilişkilerindeki belli bir kişisel projeye, ticari başarıya, genel şartlara veya geçişe hitap eder.

Yaşam koçu tarafından, koçluk alınan alanlarda o an’da neler olduğu incelenir, engeller ve zorluklar keşfedilir, danışanın hayatının olmasını istediği şekle gelebilmesi için, bir hareket planı oluşturulur.

Yaşam koçluğu, koçluk ilişkisinin tüm olumlu gücünün danışana geri verildiği, koç ve danışan arasında oluşturulmuş bir anlaşmadır.

Bir yaşam koçu, her ne kadar anlaşılamaz ve gizli saklı kalmış olsa da, hayatınızda karşılaştığınız güçlüklerin ve soruların üstesinden gelebileceğinize inanır.

Bir Yaşam Koçu’nun ustalığı, doğru soruları sorabilmekte ve bu soruların cevaplarını içinizde bulabilmeniz için size doğru araçları ve teknikleri sağlamakta yatar. Tüm yaşamınız hakkında uzman olan, kim olduğunuzu ve neye ihtiyacınız olduğunu bilen yine siz kendinizsiniz. Neyin sizin için iyi olacağını bilen de sizsiniz. Bir Yaşam Koçu bu bilginin farkına varmanızı ve keşfetmenizi sağlayacak kişidir.

 

Yaşam Koçluğu ile
Zihniniz ve kalbiniz arasında -Amaçlarınızı eyleme dönüştürecek- köprüyü inşa edebilirsiniz” dedi.

Karamürsel’de hizmete açılan Profesyonel Yaşam Koçluğu ve Psikolojik Danışmanlık Hizmetlerinin Adresi;  Kayacık Mah. 226.Cad. Kalıcı Konut İş Merkezi No:46 2-3 Karamürsel – Kocaeli

Tel: 0.506.1553061-  0.533.5181061

 

 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı