Kocaeli ve Yalova Bölgesinde olmak üzere İzmit, Karamürsel, Altınova, Çiflikköy ilçelerinde onlarca yapı inşa eden, kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden hiçbir zaman taviz vermeyen Bahadır İnşaat’ın Sahibi M.Reşit Bahadır ile gazetemizin muhabiri görüştü.

Gazetemiz muhabirinin sorularını yanıtlayan Bahadır İnşaat’ın sahibi M.Reşit Bahadır, yaptıkları çalışmaları gazetemize anlattı. Yıllarca birikim yaparak veya bankadan kredi çekerek konut, daire veya işyeri almak isteyenlere gazetemiz aracılığı ile önemli uyarılarda bulundu.

Bahadır İnşaat’ın sahibi M.Resit Bahadır ile röportajımız,

Bahadır İnşaat’ın sahibi M.Reşit Bahadır ” Bahadır İnşaat 1993 yılında kuruldu. Tek işimiz ve tecrübemiz inşaattır. Bahadır İnşaat olarak Kocaeli ve Yalova bölgesinde faaliyetlerimiz devam ediyor. Çiftlikköy’de çok sayıda konut ve işyerleri inşaat ettik. Karamürsel ile Altınova’da çalışmalarımız hızla devam etmektedir.

Önümüzdeki aylarda İzmit’te bir proje çalışmamızı gerçekleştireceğiz.

İnşaat çalışmalarımızda bina yapacağımız arsayı satın almayı firmamız olarak daha çok tercih ediyoruz. Kat karşılığı olarak da yaptığımız inşaatlarımızda mevcuttur.

Bahadır İnşaat olarak yaptığımız yapılarda kesinlikle kaliteden ödün vermiyoruz. İlk yaptığımız inşaat ve sonrasındaki eksikleri görerek hareket ettik. Tecrübe ve deneyim kazandık. Sıfır hata ile yeni yapılar yapıyoruz.

Bahadır İnşaat olarak müşterilerimizi çalışma ortağı olarak görmekteyiz. Müşterilerimizin görüşleri ve önerilerine öncelik tanıyoruz. Bugüne kadar yaptığımız yapılardan müşteri şikâyetleri kesinlikle olmamıştır.

10 Yıl Garanti Veriyoruz

Yaptığımız tüm yapılara 10 yıl garanti veriyoruz. Kullandığımız tüm malzemeler 1.sınıf kaliteli malzemelerdir. İnşaatın yapım halinde müşteriler sıkça ziyaretlerde bulunarak yerinde inceleme ve görme fırsatını bulmaktadırlar. Müşterilerimiz ile her zaman fikir alışverişinde bulunuyoruz. Her fırsatta çalışmalarımız hakkında bilgilendiriyoruz.

Kocaeli ve Yalova Bölgesinde Bahadır İnşaat olarak, işçilik ve kalite yönünden birinci olamazsak bile ilk sıralardayız.

Bahadır İnşaat olarak Kocaeli ve Yalova Bölgesinde son derece iddialıyız

Bahadır İnşaat olarak yaptığımız yapılar ile Kocaeli ve Yalova Bölgesinde son derede iddialıyız. Firmamız olarak çalışanlarımıza ve ayrıca müşterilerimize güvenimiz sonsuzdur.

İnşaat projelerine göre fiyatlar değişmektedir. Şu an yaptığımız projelerde 170 bin ile 450 bin lira arasında satılan yapılarımız mevcuttur. Metrekaresi bin 400 liradan başlayıp 4 bin beş yüz liraya kadar çıkan işyerleri ve konut yapılarımız vardır. Birde yerine ve arsanın konumuna göre fiyat belirlenir.

 

Bahadır İnşaat olarak vatandaşların nasıl birikim yaptığını iyi biliyoruz

Vatandaşlarımız boğazlarından keserek kuruş kuruş birikim yapmaya çalışmaktadırlar. Biriktirdikleri bu paraları konut veya işyeri almak ve yatırım yapmak üzere bize verirlerken, Bahadır İnşaat olarak vatandaşların bu paraları nasıl kazandıkları ve nasıl biriktirdiklerini çok iyi biliyoruz.

Bahadır İnşaat olarak temel ilkemiz;

Vatandaşa pazarlık yaparak bir yapı sattıktan sonra sıkıntı yaşanmamasını sağlamaktır. Bir sene sonra mutfak dolabı, kapısı, laminattını vb. değiştirmesini veya tamirle uğraşmasını istemeyiz.

Çoğunlukla tek maaşla çalışanlar bankadan kredi alarak bir ev sahibi olmanın peşindedir.

Borçla ev sahibi olurken zaman zaman maddi sıkıntılar çekeceklerdir. Bu yüzden müşterilerimize ekstra bir maliyet yüklenmemesini firmamız olarak düşünmekte ve uygulamaktayız. Vatandaşın istediği bir şekilde evi teslim etmek firmamızın temel ilkeleri arasındadır.

Bahadır İnşaat olarak işyeri ve konut almak isteyenlere tavsiyemiz;

İnşaat kalitesini fiyatla ölçmemelerini tavsiye ediyoruz. Bazı kişiler Bahadır İnşaat’ın yaptığı daireleri veya işyerlerinin fiyatını biraz pahalı bulabilirler. Bugüne kadar, Bahadır İnşaat olarak müşterilerimize verilen sözün arkasında durmadığımız söylenilmemiştir. Yine müşterilerimiz tarafından yaptığımız işlerde kalitesiz mal kullandığımız kesinlikle söylenilmemiştir. Yaptığımız yapılarda kaliteli malzeme ve yine kaliteli işçilik sayesinde müşterilerimizin yeni aldığı yapılarda rahatça sorunsuz ömür boyu oturmaları için firmamız olarak elimizden geleni yapmaktayız. Bu yüzden fiyatlarımızı biraz pahalı bulanlara da önerimiz budur. Bahadır İnşaat olarak kalite ve müşteri memnuniyeti her daim ön plandadır.

Bahadır İnşaat olarak vatandaşlara uyarımız;

Ülkemizde faaliyet gösteren konut ve işyeri sektörleri çoktur. Vatandaşların konut ve işyeri satın almak ister iken tercih sebeplerinin fiyatı değil kalitesi olmalıdır.

Tercih sebepleri kaliteden yana olan vatandaşlarımız hiçbir zaman zararlı çıkmazlar.

Vatandaşların bir yapının kaliteli olduğunu nasıl anlamalı?

Vatandaşlar, İnşaatı yapan firmanın daha önceki yaptığı konutları satın alanlara sorması gerekir. Daha önce arsayı satan veya kat karşılığı veren kişilere firmayı sormalıdır. Bir de İş ortaklarını sorun ki; konut veya işyerini yapan firmanın hakkında iyi veya kötü iş yapıp yapmadığını öğrenmiş olursunuz. Vatandaşların konut veya işyeri almadan önce firmanın daha önceki müşterilerine ulaşmalarını ve fikir edinmelerini Bahadır İnşaat olarak tavsiye ediyoruz.

Bahadır İnşaat’tan topraktan daire alanlara uyarı;

Topraktan daire alan müşteriler,  ham inşaatı, daire’yi satın alacakları için nasıl inşaat olacağını bilemezler. Kâğıt üzerinden taahhütler imzalanır. Bir şey sorulduğunda ben ne verdiysem o da razı olmak durumuna geliyor diye düşünmeyin. Müteahhit firmanın bir önce yaptığı ve bitirdiği binasını kontrol etmeli ve soruşturmalıdır. Çalıştığı bankayı ve tedarikçisi ile mutlaka görüşmesi lazımdır.

23 yıldan beri faaliyet gösterdiğimiz Bahadır İnşaat’ı tercih eden tüm değerli müşterilerimize sonsuz teşekkür ederiz.

Bahadır İnşaata şahsen ulaşmak isteyenler için adresleri;

Şube;   Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı Karadağ iş Hanı Kat: 1 No:6 Altınova / Yalova

Merkez; 4 Temmuz Mahallesi Halil Koygun Sokak No: 9/B Karamürsel / KOCAELİ

 Telefon ve web sitesinden bilgi almak isteyenler; 0.226.4614414- 0.532.7919472

Web sitesi;  http://www.bahadirinsaatemlak.com

 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı