2008 yılında Karamürsel ilçesinde faaliyete başlayan Konak Yapı ve Dekorasyon’un sahibi Bayram Aksu ile gazetemizin muhabiri görüştü. Muhabirimizin sorularını yanıtlayan Bayram Aksu “ Karamürsel ve çevre ilçelerde mantolama ve dekorasyon işlerinde  yapılan bina daire ve ofislerin bi kısmının kısa sürede deforme olacağını, bu yüzden vatandaşların yeniden cebinden para vererek yaptırmak zorunda kalacağını ifade etti.

Konak Yapı Dekorasyon Firmasının sahibi Bayram Aksu” İnşaatlar, oteller, fabrikalar, okullar, işyerleri, daire ve villalarda Konak Yapı ve Dekorasyon olarak çalışmaktayız. (Dış Cephe Mantolama,çatı, iç alçı sıva, Kartonpiyer, asma tavan, taşyünü tavan ,gizli Işık, niş sütun, kemer ,tadilat ve tamirat) olmak üzere tüm dekorasyon işlerini yapmaktayız.

Dekorasyon malzemelerinde ucuz malzemelerin yanı sıra kaliteli malzemelerde vardır.

Bazı müşteriler, malzemeleri kendileri tedarik edip bizlerden işçilik istiyorlar. Müşterilerimiz kendi istekleri doğrultusunda malzeme alacaklar ise onlara kaliteli malzemeler almaları yönünde tavsiyelerde de bulunuyoruz.

Konak Yapı ve Dekorasyon olarak yaptığımız işlerin arkasında durabilmek için kaliteli ürün ve malzemeleri müşterilerimize sunmaktayız.

Malzemenin yanında işçilik çok önemlidir. Bizim sektörde yapılan işler göze hitap etmektedir.

Yapılan iş ucuza da veya kaliteli olarak biraz daha pahalıya da yapılabilmektedir.

Toplum olarak insanlarımız ucuz fiyatlara yönelmektedirler. Uygun fiyatlarla iş yaptırmak isteyen vatandaşların işleri malzemeden, işçilikten ve görsellikten çalınabilir. Baktığınız zaman iş aynı yapılabilir ama estetiği eksiktir yâda içindeki malzemesi eksiktir. Bu işi yapan uzmanı bu olayı iyi bilir.

İşi bilmeyen bir müşteri bu olayı daha sonra anlar.

Mantolama

Günümüzde ısı yalıtımı olarak çoğu binalarda mantolama yapılmaktadır. Mantolama işinde insanlarımız bilmediği ve araştırmadığı bir konu vardır.

Birim fiyatları m2 35 ila 70tl arasında değişebilmektedir.Almış oldugunuz fiyata degil kullanılacak malzemeye ve işçilige dikkat edilmesi gerekir.

Konak Yapı Dekorasyon olarak mantolama ve diger dekorasyon işlerimizde standartlara uygun malzeme ve kaliteli işçilik sunmaktayız.

Bu yüzden mantolama yaptırmak isteyen halkımıza ucuza gitmeleri halinde kısa bir süre sonra cebinizden yeniden para çıkarak zarar edeceksiniz. Ömürlük bir iş yaptırmanız için kullanılacak malzemeyi iyi araştırın kalitesine bakın. Hiçbir vatandaşımızın parasını çöpe atacak durumu yoktur.

 ‘Ucuz etin yahnisi ucuz olur’ atasözünü unutmayın!

Desi sini ve kalitesi araştırmadan sadece ucuz olduğu için halkımız, bazı firmaların mantolama ve dekorasyon işlerini tercih etmektedirler.karamürsel ve çevre ilçelerde bilinçsizce yapılan mantolama ve diger dekorasyon işleri yeniden ceplerinden para vererek yaptırma gereksinimi duyacaklardır. Şahsım olarak vatandaşların böyle mağduriyet yaşayacağından dolayı şimdiden çok üzülüyorum.

Hatırlatmak isterim ki, her pahalı kaliteli,her ucuzda kötü demek degildir.Dogru kişileri bulmanız yeterli olacaktır.

Dekorasyon yaptırmak isteyenlere tavsiyelerim;

Vatandaşlar, ömürlük bir iş yaptırmak istiyorlarsa mutlaka kaliteye önem vermeleri lazım. Malzeme tedariki kendiniz yapacaksınız iyi araştırın, yaptırdığınız kişilere işinizi kontrollü bir şekilde mutlaka takip edin. İş bitiminde sorunsuz bir şekilde firma tarafından teslim alın.

Malzemeleri kendileri alacak ise iyi araştırmalarını tavsiye ederim. Gerekirse firmamıza danışsınlar. Ucuz işler, sizlere bir şey kazandırmaz ve göz güzelliğini bozar. Konak yapı Dekorasyon olarak işçiliğimize ve kaliteli malzemelere güveniyoruz. Kalite ve müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Konak Yapı Dekorasyon olarak mantolama olsun, diğer -İç alçı sıva- Kartonpiyer, asma tavan-Gizli Işık, Niş, sütun, kemer olmak üzere tüm dekorasyon işlerinde kaliteden ödün vermediğimiz gibi yaptığımız işlere 10 yıl garanti veriyoruz. Yaptığımız işlerde bir sorun olursa 10 yıl boyunca ücret almadan müşterilerimize hizmet veriyoruz. Müşterilerimize ayrıca taksitle ödeme kolaylığı sağlıyoruz.

Konak Yapı ve Dekorasyon olarak bizlere ulaşmak isteyenler, Karamürsel, Kayacık Mahallesi Rauf Denktaş Bulvarı Osman Kıvanç Sokak No:10/11de faaliyet gösteren işyerimize şahsen gelebileceği gibi 0.532.1627403 nolu telefondan bilgi alabilirler” dedi.

 

 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı