Karamürsel’in 4 Temmuz Mahallesi Mehmet Yasif Sokak 1.Aralık No:10’da Sait Mete’nin işletmeciliğini yaptığı Neta Bilgisayar, ilçe de marka bir isim olarak devrim yarattı.

1.sınıf kaliteli markalar satan Neta Bilgisayar tarafından verilen servis hizmetleri ilçe halkı tarafından takdir ediliyor.

Neta Bilgisayar tarafından verilen hizmetleri yerinde görmek ve incelemek üzere gazetemizin muhabiri işletme sahibi Sait Mete’yi ziyaret etti.

Gazetemiz muhabirinin sorularını yanıtlayan Sait Mete “ Neta Bilgisayar olarak cep telefonu, bilgisayar, laptop, fotoğraf makinası,navigasyon,tabletler,oyun makinaları,bilgisayar oyun parçaları, klavyeler, maus,yazıcılar,tarayıcılar,yan malzemeler,bilgisayar ürünleri ve tüm parçaları,yazılım programları, teknik servis hizmetleri,güvenlik kameraları,alarm gibi ürün hizmeti vermekteyiz.Bunların dışında parmak izi, personel takip, turnike geçişler, kartuş ile toner dolumları da yapıyoruz” dedi.

Sait Mete, bilgisayar satış ve servisi, kamera, alarm ve güvenlik, uydu sistemlerini yakında görmek ve telefonla iletişim kurmak isteyenlerin Karamürsel’in 4 Temmuz Mahallesi Mehmet Yesif Sokak 1.Aralık No: 10’da bulunan işyerimiz Neta Bilgisayara şahsen geleceği gibi 4524444 nolu telefonda bilgi alabileceklerini ifade etti.

Neta Bilgisayar’ın kamu ve kuruluşlara da ayrıca hizmet verdiği öğrenildi.

 
Web Sitesi Olmayanlara Müjde

Web Sitesi Olmayanlara Müjde

149 TL'den başlayan fiyatlarla web hizmetleri sizleri bekliyor. Hem de Aktif Haber okuyucularına özel indirimle

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı