Gölcük Anıtpark’ta 15 Temmuz tarihinden beri süren ve her gün binlerce kişinin darbeye karşı demokrasi nöbeti tuttuğu Anıtpark Meydanı’nın sürpriz konukları vardı. Mustafa Ece ve Semra Ece nikâhlarından sonra anıtpark’a gelerek, ilk günden beri tuttukları demokrasi nöbetine devam ettiler.

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ile birlikte toplu fotoğraf çektirip, nikahlarından hemen sonra da demokrasi nöbetine devam etmeyi istediklerini dile getirdiler.

Demokrasi Nöbetinde konuşma yapan Mustafa Ece"Nikahımızı kıydık ve buraya geldik.Bizde vatan aşkı her şeyden önce gelir. Öncelikle vatan diyoruz. Eve gitmek yerine buraya geldik, burayı tercih ettik çünkü vatan bizim her şeyimiz. Gerekirse canımız pahasına biz vatanımızı savunuruz" ifadelerini kullandı.

Gelin Semra Ece’de yaptığı konuşmasında “ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında olduklarını ve sonuna kadar onunla beraber olacaklarını, meydanlarda yer almaya devam edeceklerini, ifade etti. 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%30 İndirim Fırsatı