Karamürsel Necdet Calp İlkokulunda görev yapan öğretmen Filiz Akdoğan, sevdiği mesleğini o kadar güzel icra ediyor ki, öğrenciler ile veliler tarafından takdir ediliyor.

Örnek Öğretmen Filiz Akdoğan

Mesleğini ne kadar çok seversen o kadar çok başarılı olursun. Geçimini sağlamak ve para kazanmak için zorunlu olarak sevmediği mesleği icra edenden asla bir başarı beklenemez.

Veliler, gazetemize geldiler

Karamürsel Necdet Calp İlkokulunda 1/C Sınıf Öğretmeni Filiz Akdoğan‘ın öğretmenlik mesleğinin aşığı olduğunu dile getiren öğrenci velileri “ öğrencilerine anne şefkati ile yaklaşıyor. Hiç bir öğrencisini birbirinden ayırt etmiyor. Her zaman neşeli, güler yüzlü, hoş görülü bir öğretmendir.

Fedakâr

Öğrencileri ile ilgilenirken, bir şeyler öğretirken adeta gözlerinde yaşadığı sevinci görebilirsiniz. Bütün öğrencilerini sabırsızlıkla dinliyor. Herkese eşit davranıyor. Maddi imkânları kısıtlı olan öğrencilerinin araç ve gereçlerini bile öğretmen maaşından almaktadır.

Filiz Akdoğan öğretmenimiz sayesinde çocuklarımız geleceğe çok güzel hazırlanıyor. Allah razı olsun öğretmenimizden, hem öğrencileri hem de öğrenci velileri olarak Filiz Akdoğan‘ı çok seviyoruz. Keşke bütün öğretmenlerimizde bu kutsal görevi böyle severek yapsalar “diyor.

Gazetemiz olarak severek, büyük bir aşkla mesleğini icra eden Filiz Akdoğan öğretmenimizi ne kadar da tanımasak bile öğrenci ve velilerden edindiğimiz bilgiler doğrultusunda kendisiyle büyük gurur duyduk. Başarılı çalışmalarının devamını dileriz.

 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı