Dünya genelinde faaliyet gösteren Türk ve Yabancı basın ile gazetecilere hizmet veren Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti tarafından Kocaeli ‘nin Karamürsel ilçesinde faaliyet gösteren KARSAD’a ziyarette bulunuldu.

Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Ahmet Öz, Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Aydın, Almanya Bavyera Eyalet Temsilcisi Tevfik Şendöl ile Almanya Hannover Temsilcisi İlhan Değirmenci ‘yi Karamürsel Sualtı Sporları Derneği KARSAD Başkanı Zeki Şirinoğlu karşıladı.

Karamürsel Sualtı Sporları Derneği KARSAD Başkanı Zeki Şirinoğlu ziyarette dernek olarak yaptıkları çalışmalar hakkında Uluslararası Gazeteciler Cemiyetine bilgi verdi.

Ziyaret sonrasında açıklamada bulunan Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu ile Almanya Temsilcileri “Karamürsel Sualtı Sporları Derneği KARSAD‘ ın çalışmaları takdire şayandır. Başarılı çalışmalarının devamını dileriz. Güzel ev sahipliğinden dolayı ayrıca başkanımız Zeki Şirinoğluna çok teşekkür ederiz. Karamürsel’i çok beğendik ve halkını samimi bulduk.” İfadelerine yer verildi. 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı