Almanya da ikamet eden Karamürselli İşadamı Vedat Yılmaz, Almanya dan Karamürsel e her zaman, her fırsatta sahip çıkmaya devam ediyor.

Karamürsel Sevdalısı olan İşadamı Vedat Yılmaz, Karamürsel den yardıma ihtiyaca olanlara ,ilaç isteyenlere  ve mağdur olanlara Almanya dan yardım etmeye çalışıyor.

Geçtiğimiz ay içerisinde  uzaktan eğitim alan bir kız öğrencinin İşadamı Vedat Yılmaz a sosyal medya hesabından  ulaşarak maddi olarak zor durumda olduklarını  ve tablete ihtiyacı olduğunu  söylemesi üzerine İşadamı Vedat Yılmaz Almanya dan Gazetemizin imtiyaz Sahibi Ahmet Öz ü arayarak bilgi verdi.Gazeteci Ahmet Öz e gönderilen sıfır tablet  ihtiyacı olan kız öğrenciye teslim edildi.

Almanya dan geçtiğimiz ay Türkiye ye gelerek memleketi Karamürsel e ziyarette bulunan İşadamı Vedat Yılmaz, Karamürsel in köylerine yaptığı ziyarette köy giriş ve çıkışlarındaki tabelaların hiç okunmadığını görünce çok üzülmüş ve Avrupa da yapılan gece görüşlü fosforlu tabelaların aynısını yaptırdı.

Fulacık ile Tahtalı Köylerinin girişlerine “Hoş Geldiniz”, çıkışlarını da “Güle Güle” tabelaları yaptırarak diktirdi.

Karamürsel ve köylerinin turizm kenti olduğunu söyleyen İş adamı Vedat Yılmaz “ Karamürsel in bütün köylerinin giriş ve çıkışlarındaki tabelalar çok eskimiş ve okunmuyor. Güzel Karamürsel imize hiç mi hiç yakışmıyor. Ben Avrupa standartlarında Fulacık ile Tahtalı Köylerinin giriş ve çıkışlarına köyün ismi yazan “Güle Güle” ve “Hoş Geldiniz” tabelalarını yaptırdım. Karamürsel ilçesindeki resmi kurumlarda diğer köylerin tabelalarını bu standarda yapmalarını canı gönülden isterim. Karamürsel e herkes sahip çıkılmalıdır.” Dedi.

Tahtalı Köyü ve Fulacık Köyü Sakinleri “ köyümüze tabela yaptıran İşadamımız Vedat Yılmaz a çok teşekkür ederiz. Tabelalarımızı çok beğendik ve köyümüze de çok yakıştı.” Açıklamasında bulundular. 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı