Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi Atatürk Caddesi Vakıfbank Karşısında faaliyet gösteren M.Cenap Giritlioğlu nun sahibi olduğu Giritlioğlu Lokantasının yeni konsepti ilçe halkı tarafından çok beğeniliyor.

11 yıldan beri faaliyet gösteren Giritlioğlu Lokantasında hijyen, sosyal mesafe kuralları ile maske takılmasının ön planda olması müşteriler tarafından ilgiyle karşılanıyor.

Her gün kaliteli ve taze ürünlerden oluşan çorba çeşitleri, sulu yemek çeşitleri, Cuma gününe özel yaprak döner, tatlı, salata çeşitlerini seven müşterileri “Giritlioğlu Lokantası hiçbir zaman kaliteden ödün vermedi ve vermiyor. Güler yüz ve kaliteli hizmetinden çok memnunuz.11.Yaş gününü kutluyoruz” diyorlar.

Ev ve işyerlerine paket servisi de sunan Giritlioğlu Lokantası haftanın 7 günü sabah 05.00 ile akşam 20.30 saatleri arasında halka hizmet vermeye devam ediyor.

Giritlioğlu Lokantasının sahibi M.Cenap Giritlioğlu “ halkımızın bizlere ve ürünlerimize gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz” açıklamasında bulundu.

Giritlioğlu Lokantası İletişim Bilgileri

4 Temmuz Mahallesi Atatürk Caddesi Vakıfbank Karşısı Karamürsel / Kocaeli

Paket Servis Telefonumuz 0.262.4529292

 

 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı