Yeniden Refah Partisi Karamürsel ilçe başkanlığında görev değişimi yaşandı.

Yeniden Refah Partisi Karamürsel ilçe başkanı Necmi Altındeğer’in görevinden istifa etmesinin ardından, ilçe başkanlığına atanan Ali Osman Aydın’a görevlendirme belgesi Kocaeli il başkanı Mehmet Aras tarafından verildi.

Dün akşam il başkanı Mehmet Aras’ın da katılım sağladığı geniş katılımlı bir toplantıyla göreve atandığı açıklanan Ali Osman Aydın Yeniden Refah Partisi Karamürsel ilçe başkanı oldu.

Aydın’a görev belgesini tevdi eden Yeniden Refah Partisi Kocaeli il başkanı Mehmet Aras; ‘’önceki dönem ilçe başkanı olan Necmi Altındeğer’e yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum, artık Karamürsel’de Ali Osman Aydın dönemi başlamıştır, yeni ilçe başkanımıza görevinde başarılar diliyorum’’ ifadelerini kullandı.

Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Başkanı Mehmet Aras’tan sonra söz alan Yeniden Refah Partisi Karamürsel ilçe başkanı Ali Osman Aydın” ilçe başkanlığı görevi şahsıma tevdi edilmiştir. Bu kutlu görevi layıkıyla yapmak için durmadan dinlenmeden çalışacağız.Bundan sonra kenetlenmenin, çalışmanın ve Karamürsel sokaklarında olmanın vaktidir. Kocaeli il başkanımız Mehmet Aras ve Karamürsel ilçe teşkilatına, şahsına duydukları güven ve destek için teşekkür ederim” dedi.

 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı