İstanbul da ticari faaliyet gösteren Karamürselli iş adamı Semih Konuş ile Karamürsel Sepetini dünyaya tanıtan Karamürsel Sepetçisi Ali Koygun önderliğinde düşünülen KASİD- Karamürsel Sanayici ve İş İnsanları Derneği kuruluyor.

Karamürselli İşadamı Semih Konuş un ev sahipliğinde dün akşam Karamürsel den İstanbul a giden ve Karamürselli olup İstanbul da ticaretle uğraşanlarının bir araya geldiği tanışmalı yemek toplantısı İstanbul Kadıköy de düzenlendi.

Yemek sonrası konuşma yapan Semih Konuş ile Ali Koygun “ KASİD- Karamürsel Sanayici ve İş İnsanları Derneğinin Tüzüğünü hazırladık. Bundan sonraki süreçlerde derneğin çalışmaları hakkında geniş kapsamlı toplantılar düzenleyerek istişarelerde bulunacağız. Allah kısmet ederse Yeni yılın ilk günlerinde derneğimiz faaliyetine başlayacaktır.

KASİD-Karamürsel Sanayici ve İş İnsanları Derneği kesinlikle tabela derneği olmayacaktır.

Dünya nın her yerinde olan ve Karamürselli olan herkesin bu derneğe katkı sağlamasını istiyoruz.

Amacımız, Karamürsel in çehresini değiştirmek, Ekonomisini güçlendirmek, Karamürsel in Turizm kenti olduğunu dünyaya duyurmak ve Turizm kenti olmasını sağlamak için gerekli sosyal tesisler kurmak ve çalıştırmak, Karamürsel deki gençlere sahip çıkmak, istihdama katkıda bulunmak için tüm Karamürselliler ile birlikte çalışacağız.

Bir sonraki toplantımızı Karamürsel de düzenleyerek geniş katılım sağlayacağız. Her kesimin düşüncelerini ve önerilerini dinleyeceğiz.

KASİD-Karamürsel Sanayici ve İş İnsanları Derneği nin şimdiden Karamürsel e ve Karamürsellilere hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederiz” dediler.

 

 

  
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı