Gerek ülke yönetiminde söz sahibi olan gerekse muhalefette yer alan siyasi partilerin, kendi içlerinde dahi oluşturamadıkları demokrasi bilincini, ülke geneline yayma söylemlerine olan inançsızlık ve bu anti demokratik yapının ülkemize verdiği zarar, yeni bir siyasi oluşumun önünü açmıştır.

Demokrasi ve Atılım Partisi Genel başkanı Sayın Ali Babacan’ın; hukukun üstünlüğü, liyakat ve demokrasi söylemlerinde ki samimiyetinden etkilenip, bizim de bu siyasi hareketin içerisinde yer almamız gerektiğinin artık bir zaruret haline geldiğini gördük ve hem Karamürsel hem Kocaeli hem de Ülkemiz için sorumluluk alma vaktinin geldiğine tüm kalbimizle inandık.

Bu vesileyle Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan, teşkilat işleri başkanımız Sayın Nihat Ergün ve Kocaeli İl başkanımız Sayın Adem Koç Bey’in tensipleri ile Deva Partisi Karamürsel İlçe Başkanlığına atanmış bulunuyorum.

Partimizin programında yer alan % 35 kadın kotası ve % 20 genç kotası da dikkate alınarak, Her biri, çevresi tarafından sevilen, liyakat sahibi, çalışkan ve demokrasiye inanan bir ekiple örgütlenmemizi tamamlamak için çalışmalar yapmaktayız, partimizde Kadın kolları bulunmamaktadır çünkü biz kadınları bir kol olarak değil partimizin gövdesi olarak tanımlamaktayız, bu sebeple kadınlar ve gençler teşkilatımızda ilçe yöneticisi olarak yer almakta ve karar mekanizmasının vazgeçilmez bir parçası olmaktadırlar. İlçe örgütlenmemiz ve yöneticilerimizle ilgili bilgi yakın zaman içerisinde kamuoyuna açıklanacaktır.

Ülkemizde, İlimizdeki teşkilatlanma hedeflerimizde olduğu gibi Karamürsel İlçemizde teşkilatımızı oluştururken Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’ın memleket sevdalı ruhuna eşlik etmek isteyen Karamürselli hemşehrilerimizi Demokrasi ve Atılım Partisi çatısı altında toplanmaya davet ediyorum. Bizlere ulaşmak isteyen Hemşehrilerimiz, İlçe başkanı olarak şahsıma ve partimizin sosyal medya mecraları; Mail adresimiz, Facebook, Twitter ve Instagram sayfalarımızdan iletişim kurabilirler.

Bundan sonraki süreçte tüm sivil toplum kuruluşları, dernekler, odalar, gençler ve Karamürselli hemşehrilerimize istişare ederek Karamürsel’in sorunlarına hep birlikte çözüm bulmaya çalışacağız. Allah, bizlere çıktığımız bu yolda, Karamürsel halkına ve Türk milletine hizmet edebilme fırsatı ve gücü versin inşallah.

Saygılarımla     

Hayrettin Karacaer

DEVA Partisi Karamürsel İlçe Kurucu Başkanı

Cep : 05320645480

Email;  devakaramursel@gmail.com

devakaramürsel@hotmail.com

Facebook; DEVA Partisi Karamürsel ilçe Başkanlığı 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı