DEVA Partisi Karamürsel İlçe Başkanlığına İnşaat Yüksek Mühendisi Hayrettin Karacaer atandı. Kocaeli İl Başkanı Adem Koç bu akşam Hayrettin Karacaer e yetki belgesini takdim etti.

DEVA Partisi Kocaeli İl Yönetimi’nin bugünkü il yönetimi kurulu toplantısında oy birliği ile Hayrettin Karacaer’e Karamürsel İlçe Başkanı olarak atanması kararı alındı. Genel Merkez’den alınan onay ardından Hayrettin Karacaer’e Yetki Belgesi İl Başkanı Adem Koç tarafından verildi.

HAYRETTİN KARACAER KİMDİR?

İnşaat Yüksek Mühendisi
1971 yılı Karamürsel doğumlu.
İlk ve ortaokul öğrenimini Karamürsel’de tamamladı. Lise eğitimini İzmit Endüstri Meslek lisesi, Ön Lisansı 9 Eylül Üniversitesinde tamamladı.
Askerlikten sonra Eczacıbaşı İpekkagıt fabrikasında teknik ressam olarak calıştıktan sonra 2004 tarihinde İngiltere Cambridge de Proje ofisinde AutoCAD teknisyeni olarak iş hayatına devam etti. 2010 senesinde Cambridge Anglia Ruskin Universitesinde İnşaat Muhendisliği lisans eğitimini yaptıktan sonra aynı üniversitede Yüksek lisansını bitirdi.
2014 Senesinde ülkesine geri gelerek Karamürsel de Mühendislik hizmeti veren Kaptaner Proje ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.’ni kurdu. Halen aynı şirket bünyesinde Proje, Taahhüt ve Müteahhitlik faaliyetlerini yürütüyor. 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı