Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında UGC-Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Ahmet Öz ile Murat Çelik, Bursa DSİ 1.Bölge Müdürü Yüksel Tazegül e ziyaret gerçekleştirdi.

DSİ 1.Bölge Müdürlüğü tarafından Kocaeli nin Karamürsel ilçesine bağlı eski adı ile Kızderbent Köyü şimdiki adı ile Kızderbent Mahallesinde yapılması planlanan taş ocağı hakkında doğru bilgiyi en yetkili makamdan almak üzere Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Ahmet Öz, Bursa DSİ 1.Bölge Müdürü Yüksel Tazegül ile bir araya geldi.

Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Ahmet Öz, Bursa DSİ 1.Bölge Müdürlüğüne giderken Kızderbent Derneği Başkanı Enver Demirsoysal ı da yanına aldı.

20 Temmuz 2020 Pazartesi günü saat 14.00 de Bursa DSİ 1.Bölge Müdürlüğüne yapılan ziyaret toplantı ile devam etti. 1 saat 5 dakika sürdü.

Toplantının yarısı Kızderbent Mahallesi Sakinlerine bilgilendirmek için kamera kayıtlarına geçildi.

Ziyaret ve toplantının ardından açıklama yapan Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Ahmet Öz” Bursa DSİ 1.Bölge Müdürü Yüksel Tazegül ile Teknik Müdür Yardımcılarına başta güzel ev sahipliği olmak üzere verdikleri bilgilerden dolayı Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti ve Kızderbent Mahallesi Sakinleri olarak kendilerine sonsuz teşekkür ederiz” dedi.

 
Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Fiber Ticaret ile E-TİCARETE giriş yapın

Türkiye'nin en kapsamlı E-ticaret sistemine sahip olun

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı
Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim'den Kampanya

Kocaeli Bilişim Webkobi Hazır Web Sitesi ürünlerine Karamürsel Aktif Haber aracılığıyla ulaşan herkes indirim kazanıyor

FIRSAT DETAYI
%10 İndirim Fırsatı